Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To przez to, że w sklepie napisali Power Finish IP2500..

 

Chcę kupić zestaw:

FG 500, IP 2000, FF 3000 lub FG 500, PF 2500, FF 3000

 

w zestawie z gąbkami:

gąbka Flexipads 135mm cutting,

gąbka Flexipads 135mm polishing,

gąbka Flexipads 135mm finishing.

 

Po tym może iść jeszcze lekko ścierny cleaner od PB (tak mi poradził mister z jednego ze sklepów) i na to wosk FK 1000p lub Colli 476.

 

Zatem, który zestaw lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, nowe opony ? Jeśli tak, to bardzo możliwe, że trafiłeś na bardzo "czułą" gumę .

 

Ja na jednej stacji ustawiałem zbieżność z nowymi gumami i mieściło się ustawienie w tolerancji .

Później 2x sprawdzali, zamiana kół itp. i dalej tak było...

 

Okazało się, że trzeba było zbieżność "bliżej ideału" przestawić, co uczynili na innej stacji i było już ok ;):good: Daj cynk czy to było to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troche z innej beczki widziałem że ktoś kiedyś podczas detailingu miał do czynienia z kamieniem w samochodzie jako element wykończenia.

 

Czy dało by rady oblecieć polerką np element z konglomeratu (konkretnie parapet) i pozbyć się takich kółek które zostawia przykładowo szklanka z zimną wodą lub jakieś inne płyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukis, myślę że tak. Ktoś już polerował drzwi prysznicowe, a ktoś inny blat kuchenny chyba z marmuru jakiegoś więc z parapetem nie powinno być problemu :)

 

A ja mam takie pytanie czym usunąć smar z jasnych foteli z samochodzie? Samochód po wypadku na tylną kanapę pewnie ładowali jakieś rzeczy i jest ubrudzone oparcie smarem. Zwykłe pranie nie dało rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, jemu nie chodzi o aplikator tylko atomizer do butelki chyba z tego co ja rozumiem :) Ja do NL nie uzywam atomizera tylko dozuje sobie z butelki na aplikator i jazda. Jak chcesz to weź ten atomizer z NL do blue gela i powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.