Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zna ktoś dobry warsztat w Warszawie w którym ustawie zbieżność ? może być na PW

 

I drugie pytanie chcę sobie trochę odświeżyć ranty,będę to robił ręcznie przy pomocy tricolora i tego sonaxa ze zdjęcia (polecił mi go sprzedawca od którego kupiłem felgi,z rozmowy wynikało że jest dość ogarnięty w temacie detailingu) chcę usunąć trochę rysek,czy to dobry środek czy proponujecie coś lepszego ?

d1f29209139cd0e9med.jpg

i felga taka :

46b288601a2f2cafmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. A mianowicie chciałbym pisac w temacie sprzedam ale trzeba miec 10 postów. Zerkam na swój profil i mam dwa a w zakładce znajdz moje wszystkie posty własnie te wymagane 10 a dalej pisac nie moge. O co tu chodzi?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobry warsztat w Warszawie w którym ustawie zbieżność ? może być na PW

http://www.asko.net.pl/ofirmie.htm albo bardzo dobry warsztat na prymasa tysiąclecia.. nie znam adresu niestety ale jadąc w strone ronda zesłańców to po lewej stronie na górce przed tunelem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend pierwszy raz glinkowałem auto. Glinka ValetPRO Yellow Poly Clay. Jako poślizg woda destylowana z kropelką szamponu. I teraz powiedzcie mi jak długo pracować glinką po jednym panelu. Ja robiłem to do momentu aż glinka zaczynała się ślizgać. Obleciałem całe auto i glinka byla ledwo co przybrudzona a auto raczej nigdy nie glinkowane. W relacjach PSB glinki wygladaja dużo gorzej. Co w tym przypadku zrobiłem źle. Za krótko obrabiałem każdy panel czy mógł być za mały docisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak zaczynałem na każdym elemencie to byl wyraźny opór. Psik psik woda+szampon, kilka ruchów glinka w jednym miejscu i opor znikał. Obleciałem tak całe auto a mimo to glinka w duzo lepszym stanie niż na niektórych PSB. Z tego właśnie powodu wydaje mi się że coś zrobiłem źle bo nie chce mi sie wierzyć że auto było na tyle czyste że glinka tak malo zebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, to jak to możliwe? :idea: Może na odwrót :dontknow: No dobra a co jest potrzebne do tego, opalarki, coś do dociskania tylko jak to się może nazywać? Co jeszcze? Bo mam samochód do oklejenia, do nauczenia się oklejać :) I chciałbym coś się bardziej dowiedzieć na ten temat ;)

 

Odezwij sie na PW, chetnie pomoge w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.