Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem. Ogólnie pod finishowy powinien być miękki i tego będę się trzymał. Mam jeszcze takie pytanie rozprowadzam pastę po małym kawałku na malutkich obrotach i potem ustawiam np 1200 obr. i poleruje aż do wypracowania pasty ? badając oczywiście przy tym temperature lakieru żeby nie zrobić "kuku". Powtarzam tą czynność aż lakier osiągnie dla mnie dobry stan ? (oczywiście biorąc pod uwagę grubość lakieru) i potem na to 1 przejazd PF2500 i SF4000. Zmierzam w dobrym kierunku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, a w sumie może być polecam FG500 z futrem i SF 4000

Hologramy murowane

Chwila, chwila. Już nie raz o tym była mowa. Dobór past/padów i ich mnogość jest uzależniona od lakieru - jego kondycji i twardości. Zakładanie, że trzeba użyć cutting, polish, finish jest bezpodstawne - nie wiemy nawet o jaki lakier chodzi :dontknow:

Nie raz robiłem miękkie, japońskie lakiery, które po fg500 były na tyle dobrze wykończone, że można było ominąć polish. Fg500 to nie jakiś killer i z cuttingami Scholl`a, tudzież miękkimi futrami Flexi dobrze współgra nie zostawiając nie wiadomo jakich śladów, które byłyby nie do usunięcia przez sf4000.

Sebek96, przed chwilą widziałem twój temat w dziale "Zestaw kosmetyków" - nie wiem dlaczego zniknął, ale proponuję tam układać swój zestaw kosmetyków, bo ten dział - wbrew pozorom - czemu innemu służy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek96, a nie miałeś już wcześniej zaczętego postu w tamtym dziale? Takie dublowanie może się właśnie skończyć w koszu. Napisz do któregoś z moderatorów i załóż sobie tam temat, wszystko tam omówimy w sprawie past, padów i kosmetyków - bo to trochę dłuższa dyskusja, która nie ma racji bytu w kategorii "Krótkie pytanie - krótka odpowiedź" :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o najlepsze możliwe APC do odszczurzenia uszczelek zewnętrznych. Moje nie dość, że brudzą na czarno to są brązowawe. Chciałbym je jak najbardziej wyczyścić ;) Widziałem, że Justyna w relacji tolka używała MAC i z tego co pamiętam bardzo chwaliła na uszczelkach, ale może macie jakieś inne typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.