Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam takie może dziwne jak i co zrobić chcę umyć auto nałożyć odżywke i wosk ale mniejsza o to jak to zrobić skoro podwórko gdzie to mogę zrobić w czasie dnia jest od 9 do 20 słońce operuje tam cały czas i nie ma jak się schować bo wokół pusto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Prosze o porade.

Jako, że chce zamówić sobie pare kosmetyków z ShowCarShine, potrzebuje pomocy.

Posiadam Szampon Meguiar's Gold Class, do tego rękawica, teraz chciałbym wywoskować samochód. Na oku mam Glinke BILT HAMBER AUTO CLAY- soft, i myśle nad zakupem testerów od Dodo Juice wosku RAIN FOREST RUB oraz cleanera DODO JUICE LIME PRIME LITE. Uważacie, że na początek to dobry zakup? I jeszcze jedna kwestia, co kupić do aplikacji wosku i cleanera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosowal kros iron x na chromowane felgi? co sie dzieje z felga po styknieciu z tym specyfikiem?

 

Producent nie zaleca stosowania na chromowane powierzchnie:

Avoid using on metal Chrome trims

 

http://www.cquartz.com.br/ironx.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę po 2 tygodniach od nałożenia colli 476 nałożyć jeszcze jedną warstwę? jeśli tak to czy mam go uprzednio umyć? czy jeśli jest czyste przetrzeć QD i na to wosk?

czy coś mi ta druga warstwa da?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, 303 Aerospace nada się do plastików zewnętrznych? Jeśli tak to jak on się sprawuje? Szybko spływa? :o

 

Nada się do wszystkiego tak na prawdę :) Jedyną rzeczą o ktorej nie mozna zapomniec to dobre przygotowanie plastikow przed aplikacją bo inczej w czasie deszczu moga wystapic zacieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy Chemical Guys Wet Mirror Finish można używać jako cliner ? Niewiem dlaczego ale po dwóch miesiącach po nałożeniu CH WMF i colina 476 prawie już nic nie kropelkuje... myje delikatną pianą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie na jednym elemencie auta mojego brata ktos "spaprał" lakierowanie i są rysy ktore czuc pod palcem, tak jakby ktos za szybko lakierował i po tarciu papierem polozyl baze a nastepnie bezbarwny i lakier po jakims czasie osiadł i są widoczne rysy na masce.

 

Czy po przejechaniu papierem wodnym 2500 całego elementu i maszynowej polerce serią PB SSR dam rade wyprowadzic lakier na 0 ?

 

nie chce zeby po zmatowieniu wodnym pozniej byl taki jakby za mgla a rozne opinie krążą, niby po papierze nie da sie juz tego tak idealnie wyprowadzic, prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie na jednym elemencie auta mojego brata ktos "spaprał" lakierowanie i są rysy ktore czuc pod palcem, tak jakby ktos za szybko lakierował i po tarciu papierem polozyl baze a nastepnie bezbarwny i lakier po jakims czasie osiadł i są widoczne rysy na masce.

 

Czy po przejechaniu papierem wodnym 2500 całego elementu i maszynowej polerce serią PB SSR dam rade wyprowadzic lakier na 0 ?

 

nie chce zeby po zmatowieniu wodnym pozniej byl taki jakby za mgla a rozne opinie krążą, niby po papierze nie da sie juz tego tak idealnie wyprowadzic, prawda to ?

to by było nie logiczne, papierrem 2500 nic nie zdziałasz, minimum 2000, potem 2500 i 3000 potem polerka na trzy korki i bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie na jednym elemencie auta mojego brata ktos "spaprał" lakierowanie i są rysy ktore czuc pod palcem, tak jakby ktos za szybko lakierował i po tarciu papierem polozyl baze a nastepnie bezbarwny i lakier po jakims czasie osiadł i są widoczne rysy na masce.

 

Czy po przejechaniu papierem wodnym 2500 całego elementu i maszynowej polerce serią PB SSR dam rade wyprowadzic lakier na 0 ?

 

nie chce zeby po zmatowieniu wodnym pozniej byl taki jakby za mgla a rozne opinie krążą, niby po papierze nie da sie juz tego tak idealnie wyprowadzic, prawda to ?

to by było nie logiczne, papierrem 2500 nic nie zdziałasz, minimum 2000, potem 2500 i 3000 potem polerka na trzy korki i bedzie ok

 

a i tak za jakiś czas znowu będzie to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.