Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

koledzy wczoraj miałem swój pierwszy raz... :-] , Z Carbonem...było fajnie,ale-przy polerowaniu "haczył" bieliznę,momentami ostro,i stąd moje pytanie dlaczego,bo:

 

a-gra wstępna źle rozegrana:Vanilla Hand Glaze :oops:

b-za zimno nam było-18 stopni w cieniu :o

c-za krótko/długo leżał-cały dach miziany i dopiero szarpanie bielizną :?

d-nie lubię Tuska i Maryli Rodowicz i to dlatego :dontknow:

 

Podpowiedzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może za grubo i długo leżał?

 

[ Dodano: 21 Październik 2012, 10:29 ]

Pytanie mam takie.

 

Obiekt biała alfa półroczna.

 

Zależy mi na maksymalnym blasku. Mam następujące produkty:

 

1. Autoglym UDS i to jedyna politura

2. FK 1000 hi temp

3. FK pink

4. SV shield

5. Zymol titanium

6. Zymol concours

 

Założenie jest takie, że lakier jest w dobrym stanie, czyli nie robimy korekty, tylko typowe czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, mam takie 4 białe kropeczki na masce w wielkości ziarka piasku widać to tylko po wypastowaniu czy dam radę rozetrzeć w to miejsce lakier i zamaskować przy pomocy meguiars ultimate compound? nie wygląda to nawet na odprysk i oczywiście żadnej rdzy czy czegokolwiek nie ma. Sprawcami są pier***ne spadające zołędzie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj myłem auto na słońcu i starałem się po umyciu szamponem każdy element spłukiwać pomimo tego na lakierze i szybach zostały białe plamy szczególnie po stronie gdzie świeciło słońce - może powinienem po spłukaniu każdego elementu odrazu wycierać do sucha. Białe plamy zostały pomimo tego że ponownie zmoczyłem element i ponownie go wytarłem. :/

Co to będzie w lato gdzie na zewn będzie 30st C. Najlepiej by było myć w pomieszczeniu ale nie każdy ma taką możliwość.

Jak radzicie sobie z tym problemem. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za szampon? Miałem podobny problem jak myłem jakimś marketowym - całość szybko wysychała i pozostawiała białe zacieki. Przy dg 901 nie ma tego problemu, a wodę mam dosyć twardą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szampon to Rise & Shine “Big Apple Shampoo"

Skoro z DG 901 nima tego problemu to może trza zakupić :o

 

[ Dodano: 21 Październik 2012, 14:56 ]

Quick detailera nie mam a czy jak przejadę cleanerem to nie zlikwiduje warstwy wosku?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.