Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli sznyty są duże to możesz popróbować jeszcze raz z 2500, na początku trochę mocniej później delikatniej dociskaj, pamiętaj, żeby równo przylegał. Powinna Ci wyjść powierzchnia matowa, coś jak kartka papieru ;)

Możesz też spróbować zrobić jeszcze kilka podejść pastą, do skutku. Ale już mówiłem, FG500 jest delikatna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cyga, jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym nie wyciągnął rys po P2500 za pomocą FG500, a lampek już trochę ogarnąłem.. Jeśli przyłożyłeś się do papierkowania to działaj pastą do skutku, uważaj tylko na temperature ;)

 

A może to nie rysy od papieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas10313, dział "Z zewnątrz" następnie "Woskowanie lakieru" i tam na 1 i 3 stronie masz tematy o tym co do srebrnego i co jeżeli chcemy osiągnąć wet look. Chyba, żze chcesz drążyć temat bo dawno nie rozmawiałeś z Rychem i chcesz nowe punkciki :evil:8-)

 

 

Od siebie, z dobroci serca polecam Colli położone na IPę, przetarte wcześniej UC na German Padzie. Blask oślepia niczym niebiański orszak :shock::evil:

 

Dokładnie, blask, ale mam wrażenie że taki plastykowy nie wiem jak to ując.

Po naturalnych woskach lakier jest stonowany a teraz się błyszczy jak psu jajca.

No nic na wiosnę wrócę do swoich ulubioonych mazideł.

Chyba że dałoby sie go przytłumić?

na 2x coli np nałożyć natty blue , lub jakiś dodo. tylko że parę dni minęło więc pewnie po zawodach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...z powodu ogromniej ilości produktów mam tylko coraz większy zamęt w głowie:)

Oto dylematy zbyt wielkiego wyboru.

 

Jaki cleaner będzie najlepszy pod wosk Coli no 476s?

(kolor bordowy, 2 letnie Alfa MiTo, chcę usunąć / zamaskować swirlsy w 1 kolejności - aplikacja ręczna!)

 

- Dodo Lime Prime

- Autoglym UDS (w sumie to skłaniam się ku niemu)

- AutoGlym SRP

 

...chyba że z doświadczenia znacie jeszcze jakiś inny, rekomendowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo Lime Prime jest lekkościerny, prawda?

 

Jako laik nie uszkodzę lakieru przy ręcznej aplikacji? (Jest naprawdę bardzo delikatny (Alfa Rosso)).

 

Nie muszę usuwać tych swirlsów na stałe, ale chciałbym, żeby trochę mniej się rzucały w oczy (na słońcu zwłaszcza).

 

Czy po tym cleanerze zarzucić jeszcze jakąś politurę, czy wystarczy porządna robota, kilka warstw i potem już Coli?

 

Chyba że zamiast Lime Prime lepszy jest jeszcze DODO JUICE SUPERNATURAL MICRO PRIME CLEANER (za dużo tego wszystkiego:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako laik nie uszkodzę lakieru przy ręcznej aplikacji?

Choćbyś bardzo się starał nie uszkodzisz ;)

 

żeby trochę mniej się rzucały w oczy

Dodo LP sprawi, że tak będzie :-]

 

Czy po tym cleanerze zarzucić jeszcze jakąś politurę

Moim zdaniem nie ma sensu, LP daje ładny efekt, polepsza głębię i przyciemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu chce przygotować auto do zimy trochę i powiedzcie mi czy jak mam auto woskowane jakoś miesiąc temu to czy muszę używać cleanera (DJ LP) czy mogę od razu kłaść PB BH i na to wosk PB Nattys Blue (na zimę nie jest trwały, ale mnie to nie przeraża bo mam gdzie auto sobie przygotowywać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.