Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś doświadczenia z odrdzewiaczem w żelu BiltHamber? Chciałbym to zestawić z gelem używanym w relacji Toledo przez Justyne... Osobiście zbieram się do zakupu BH, ale może ktoś zmieni moje zdanie?

 

Polecany: http://www.antirustgel.com/

BH (też ma świetne opinie): http://www.bilthamber.com/deox-gel

 

Edit:

Dopiero teraz się zorientowałem że ten pierwszy gel to aż 16zł za 135g... Jednak się to nie kalkuluje w stosunku do BH. Wycofuje pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś chwila nieuwagi i kumpel usiadł na masce efekt taki : :zly:

4303da7118711fa4med.jpg

12a536a78a04cbc3med.jpg

Usunę to UC ? ręcznie na tricolorze bo wydaję mi się że będzie ciężko,dodam że mam nałożony Cquartz i samochód jest po korekcie,nie wiem czy go tym sposobem nie usunę ? Niestety maszyny i past polerskich nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze doradzcie mi czym mam nakładać i ręcznie polerować POORBOY'S BH i SSR1 tak aby nie uszkodzić lakieru. Nie wiem co mam wybrać a tych kosmetyków będe używał pierwszy raz i nie chcę sobie narobić kłopotów. Mogę używać ręcznie zwykłych padów do polerki maszynowej, czy ten pomysł odpada. Muszę mięc naprawdę miękkie akcesoria ponieważ lakier jest bardzo delikatny a w dodatku to granat na astrze G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,cz Tenzi leder clean nie bedzie za ostry dla skory audi A3 2004r. ?

jakim w miare dobrym srodkiem moge ja Pozniej zabezpieczyc... ?

Bardzo dobrym i bezpiecznym cleanerem jest Colorlock Strong Clean. Pryskasz na skórę, szczotkujesz szczotką z miękkiego naturalnego włosia, a potem poleciłbym Ci nałożyć jakąś odżywkę. Mnie jeśli chodzi o zapach najbardziej odpowiada odżywka firmy Furniture Clinic. Ale to jest moja opinia, każdemu może podobać się coś zupełnie coś innego.

Do skór polecić Ci mogę jeszcze produkty Gliptone i Zaino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenzi nic skórze nie zrobi, całe audi a6 c5 tym obleciałem w kremowej skórze, efekt był bardzo dobry, bo to mocny środek. Koniecznie po tym dobrze skórę zabezpieczyć, u każdego partnera dostaniesz coś dobrego ;) Ja swego czasu używałem auto finesse hide i jak za 29zł dawało fajny matowy efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.