Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

clhseba, wyleci w kosmos a Ty otrzymasz punkcik

 

Czyli nie ma szans na poszukanie " kompana" do zakupu czegoś w większym opakowaniu ?

troszke dziwna sprawa no ale ktoś ustalił ten regulamin :thumbdown: i niestety trzeba się go trzymać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wosków zymola czy pomiędzy Carbonem a Glasurem jest duża różnica po za ceną i ilością carnauby? Jeśli tak to jakie są to różnice. Obecnie używam PB Natty's Red na lakierze czarna perła, i jak by się te woski miały w stosunku do Reda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, przednia szyba wycieraczki, a z bocznych szyb woda ucieka po wyjechaniu z podwórka na wiejskiej drodze dzięki niewidzialnej wycieraczce :D:D tylko wyjeżdżać trzeba z uchylonymi szybami :lol::lol:

 

ale teraz będę wyjeżdżał raczej codziennie rano więc jakaś ściągaczka chyba będzie potrzebna :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanko odnosnie woskow zymol. Skoro pomiedzy Carbonem a glassurem roznica jest nie az tak duza I mieli byscie mozliwosc zakupienia 2 sztuk Carbona w cenie 1 Glassura doslownie to na co by padl wybor patrzac takze troszke na strone finansowa. Oczywiscie zakupie 1 opakowanie danego wosku, ale podaje orientacyjna przebitke cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyymek ja bym brał glassura. Jest troszkę lepszy, a zanim go zużyjesz, to spokojnie uzbierasz na następny.

A jak lubisz się bawić woskami i próbować różnych, to idź w sampery, ewentualnie szukaj na allegro, ebay ofert sprzedaży połówek opakowań itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyymek, patrząc z perspektywy taniości ale i wymagań jakie stawiają te dwa woski, wziąłbym Carbona...większa pewność, że nie będzie się wypacać i potem ciągnąć przez kilka dni ;) Jeśli masz czas i warunki na to aby wosk spokojnie mógł się wypocić przez nockę...to Glasur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przednią szybą: została wymieniona trochę ponad miesiąc temu i nie mogę jej domyć od środka. Myłem ja chyba 5-6 razy i ciągle w nocy widzę smugi i refleksy od świateł innych aut. Po umyciu niby jest ok, ale strasznie szybko robi się mleczna. Nie jest to tragedia, pasażerowie twierdzą, że jest czysta, ale ja wiem, że ze starą nie miałem takiego problemu. Myłem ją różnymi płynami, wycierałem różnymi ściereczkami i poprawa jest niewielka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik fajnie ze dodales aspekt techniczny. Ja wszystkie prace przy aucie wykonuje pod chmurka. Kwestia finansowa nie stanowi tu problrmu poniwaz wosk I tak wystarczy chyba na lata. Glownie chodzi mi o to czy glassur jest wart zaplacenia dwukrotnosci Carbona. Dodam iz woski bede mial zakupione w USA gdzie Carbon kosztuje okolo 50 zielonych I Glassur 100 co I tak daje duzo nizsza cene niz w PL. Wiec moze faktycznie w tym wypadku zakupic pewniaka czyli Glassura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.