Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

W czym najlepiej wysyłać kosmetyki pocztą lub firmą kurierską ??koperta bąbelkowa czy jakiś kartonik i jaką opcje wysyłki wybrać żeby było w miarę możliwości tanio i bezpiecznie ??

Kup u partnera forum specjalne pudełko do wysyłania kosmetyków detailingowych :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dunga, pocztą polską też można, idziesz do biedronki i zabierasz kartony po mleku, pomidorach itp. zależy jak duże kosmetyki. Do tego jakiś wypełniacz czyli gazety, folie itp. taśma klejąca do zaklejenia kosmetyków i posklejania kartonów.

Wysyłka do 2 kg pocztą może iść jako list polecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunga, Zaklej taśmą zakrętki, żeby się nie miały jak odkręcić, weź pudełko, daj na dno jakieś wypełnienie (nawet gazety, tylko pomięte, żeby była amortyzacja, włóż kosmetyki tak, żeby nie dotykały boków pudełka, pozostałą wolną przestrzeń uzupełnij pomiętymi gazetami. Jak weźmiesz spakowaną paczkę i nią potrząśniesz i nie będzie słychać że coś lata w środku to jest ok ;)

 

może ktoś polecić jakiś parking typu park&fly przy okęciu? czy to bez znaczenia który, np taki http://www.parkinglot.pl/

 

Bez znaczenia. Oprócz tego, że nie parking lotniskowy, tylko przy lotnisku ;) powinieneś zapłacić około 50-80 zł za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, które woski można nakładać przy temp. powiedzmy 10'C? teraz położyłem wosk, a na pewno do końca zimy nie poleży, było ciężko i nie wyobrażam sobie pracy z nim przy niższych temperaturach. Próbowaliście może coli915? czy tylko sealanty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male pytanie

 

Jak naprawić nieudolne wymontowanie spojlera który zakupiłem ?

0a728eba279b09c0med.jpg

450f3840a9123038med.jpg

 

Zakupiłem spojlerek który był jeszcze na zderzaku . Jakiś Pan demontażysta tak zdejmował z zapałem, że mu tak wyszło :( (oczywiście poinformowali i opuścili cenę )

 

Wiem że da się radę to zrobic ale najlepiej jak ?

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakich warunkach użytkujesz auto. Czy garażowany czy nie...ja ostatnio robiłem Prickbort i glinka 4 tyg temu. Przez ten okres fura nie była myta a jedynie płukana na bezdotyku i nie było dla niej miejsca w garażu, dziś podchodząc do kolejnego woskowania mimo gładkiej powierzchni po myciu przezornie poleciałem glinką dach, niestety był jakiś osad który ona ściągnęła i nie była idealnie czysta. Później całe auto poszło pod glinkę.

 

Dodam jeszcze że przebieg przez ten okres to jakieś 150/200 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakich warunkach użytkujesz auto. Czy garażowany czy nie...ja ostatnio robiłem Prickbort i Glinka 4 tyg temu. Przez ten okres fura nie była myta a jedynie płukana na bezdotyku i nie było dla niej miejsca w garażu, dziś podchodząc do kolejnego woskowania mimo gładkiej powierzchni po myciu przezornie poleciałem glinką dach, niestety był jakiś osad który ona ściągnęła i nie była idealnie czysta. Później całe auto poszło pod glinkę.

 

Dodam jeszcze że przebieg przez ten okres to jakieś 150/200 km.

 

Jakbyś nie parkował pod jabłonką może by i lepiej było :mrgreen: a tak na serio...to chyba nadchodzi najgorszy okres dla mieścin o niskiej zabudowie. W nocy jest już zimno i często gęsto pali się w piecach czym się da, a resztki z kominów wiadomo gdzieś osiąść musi, do tego rano pierzynka z rosy i już glinka ma co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakich warunkach użytkujesz auto. Czy garażowany czy nie...ja ostatnio robiłem Prickbort i Glinka 4 tyg temu. Przez ten okres fura nie była myta a jedynie płukana na bezdotyku i nie było dla niej miejsca w garażu, dziś podchodząc do kolejnego woskowania mimo gładkiej powierzchni po myciu przezornie poleciałem glinką dach, niestety był jakiś osad który ona ściągnęła i nie była idealnie czysta. Później całe auto poszło pod glinkę.

 

Dodam jeszcze że przebieg przez ten okres to jakieś 150/200 km.

 

Jakbyś nie parkował pod jabłonką może by i lepiej było :mrgreen: a tak na serio...to chyba nadchodzi najgorszy okres dla mieścin o niskiej zabudowie. W nocy jest już zimno i często gęsto pali się w piecach czym się da, a resztki z kominów wiadomo gdzieś osiąść musi, do tego rano pierzynka z rosy i już Glinka ma co zbierać.

 

Dobrze wiesz, że tak nie jest :P inaczej spadające jabłka mogłyby trochę szkód narobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.