Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak polakieruje auto (myślę, że okolice październik/listopad ) zostawię je na jakieś tydzień w ogrzewanym garażu aby dobrze wysechł bezbarwny. Na dwór nie wystawię, gdyż pewnie będzie już padał śnieg :/

 

Moje pytanie:

 

Jak zabezpieczyć ten lakier na zimę?

 

Ps. Po lakierowaniu nie będzie robionej polerki (zostanie na jakiś czas morka), bo polerkę zakupię pewnie dopiero po świętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, mialem kilka podobnych przypadków ale za każdym dotyczyło to rezerwacji hotelu, biletów za granicą, czynności, gdzie fizycznie pojawiałem się w tych miejscach i odbierałem bilety oraz korzystałem z hotelu. Zabawa polegała na tym, że z konta karty krdytowej rzeczywiscie ściągano mi całą kwotę i dodatkowo musiałem zapłacić równowartość w gotówce w momencie wymeldowania się z hotelu/wykupienia biletów. W tym samym momenice jak płaciłem gotówką pieniądze zdeponowane podczas rezerwacji wracały mi na konto.

 

W Twoim przypadku jest to o tyle dziwne, że rozumiem, że nie byłeś nigdzie fizycznie, tylko coś chciałeś zamówić i zapłacić przelewem?. Jeżeli nie chcesz pisac na forum mozesz odezwać się na PW - mam kilku kolegów, którzy pracują w "róznych" bankach i może coś podpowiedzą bo raczej żadny szanujący się bank nie żąda "zastawu" w wysokości zwracanej kwoty. Chyba, że ktoś chce cię zrobić w *&ja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.