Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzieś wyczytałem, że PB black hole ma właściwości ścierne tak jak UC. Nadaje się do nałożenia po UC, będzie widoczny efekt po ręcznej korekcie?

BH nie ma właściwości ściernych i jak najbardziej się nadaje po ręcznej korekcie żeby zamaskować to czego wcześniej nie usunąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć białe plamy na czarnych plastikach po korekcie? odkleiłem taśmę i wszędzie ten pył mam i nie wiem jak go wybawić z plastików. Ipa trochę pomogła ale nie wszystko zeszło.

 

Oraz jakiej temp nie powinno się przekraczać podczas polerowania żeby nie spalić lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć białe plamy na czarnych plastikach po korekcie? odkleiłem taśmę i wszędzie ten pył mam i nie wiem jak go wybawić z plastików. IPA trochę pomogła ale nie wszystko zeszło.

 

Magiczna gąbka powinna pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zestaw gt 12 i gt 11 do skór. W związku z tym że na ulotce gt 12 pisze "nie stosować do kierownicy" zaopatrzyłem sie w zykłe szare mydło "biały jeleń" no i zacząłem myc. delikatnie nawilzyłem kierownice mydło na mf, przetarłem i patrze czarna mf i "szare miejsce " które się teraz klei - reasumując najprawdopodobniej usunałem farbę ze skóry:| z tym się nic nie da zrobić juz to wiem. Zatem co zrobilem nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.