Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sebek96, możesz użyć cleaner i wtedy dać Colliego ... wystarczy,że położysz Colliego raz na 2-3 miesiące jak będziesz stosował QD :)

ja tam prawie co mycie woskowałem latem ( takie zboczenie ) :D ale nie jest to potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakieś dziwne mi się to wydaje.. :D Myję szamponem całe auto i po prostu daje sam QD ? i np co 2 miesiące wosk ?

 

Kiedy dawać politurę ? i jaki Quick Detailer możesz polecić ? ;)

 

Ja bym polecał najpierw PORZĄDNĄ I SUMIENNĄ lekturę forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się przeczytać jak najwięcej lecz jeszcze nie wiem co i jak... Chciałbym dbać o auto czytałem FAQ itp. Ale jeszcze nie wiem dokładnie co i w jakiej kolejności robić dlatego proszę o pomoc i dokładne wytłumaczenie jeśli jest to możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się przeczytać jak najwięcej lecz jeszcze nie wiem co i jak... Chciałbym dbać o auto czytałem FAQ itp. Ale jeszcze nie wiem dokładnie co i w jakiej kolejności robić dlatego proszę o pomoc i dokładne wytłumaczenie jeśli jest to możliwe ;)

trudno to wytłumaczyć w jednym poście ;)

 

Jak co to zapraszam jutro do mnie o 9:00 zaczynam zabawę z Taty Megana 99r. Czarna jak smoła :-]

 

Sebek96 jak co to PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nietypowe pytanie - znalazłby się ktoś, kto w przyszły weekend będzie się bawił w korektę i pozwoliłby popatrzyć i pomóc, na tyle na ile dam radę? Generalnie chciałbym zobaczyć jak się do tego zabiera ktoś, kto ma, w przeciwieństwie do mnie pojęcie o tym co robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to jest z blokada wlacznika w polerce silversilne ciemno zielonej ze stabilizacja obrotow? W mojej polerce i polerce kolegi nie mozna wlaczyc tej blokady, jednak inni mowia ze blokada jest i dziala bez problemow. Polerke mam z amazona, moze ktos opisac jak to dokaldnie jest z ta blokada wlacznika? Bo juz zglupialem i probowalem roznych kombinacji z duzym i malym przyciskiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos opisac jak to dokaldnie jest z ta blokada wlacznika?

 

ona nie ma blokady, to jest przycisk zabezpieczajacy przed przypadkowym wlaczeniem, dlatego wciska sie duzy a potem maly przxycisk.

 

A nie mówiłem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubsztyk Duragloss 652/ Valet Pro achilles ;)

Czy Finish Kare 218 Poly Wipe Sealant Conditioner będzie właściwym wyborem, czy może coś innego?

To nie jest cleaner tylko SEALANT

Czy cleaner jakoś wyraźnie przedłuży działanie 1000p?

raczej tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos opisac jak to dokaldnie jest z ta blokada wlacznika?

 

ona nie ma blokady, to jest przycisk zabezpieczajacy przed przypadkowym wlaczeniem, dlatego wciska sie duzy a potem maly przxycisk.

 

A nie mówiłem? ;)

 

 

No tak, tez tak sadzilem.

 

Dzis rozebralem caly przycisk w tej silverline i udalo mi sie go przerobic na taki 'z blokada' wlacznika :| Caly myk polega na tym, zeby podtopic jeden plastik, zeby ten boczny przycisk mial o co sie zahaczyc :) Swoja droga, snap mowil, ze jest taka sama polerka ale z blokada wlacznika, czyli wychodzi na to, ze sa dwie wersje :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

jestem po pierwszej grubszej (jak dla mnie ;)) rewitalizacji lakieru i pragnę w tym miejscu podziękować za wiedzę jaką zawarliście na tym forum. Samochodzik błyszczy pięknie i aż napatrzyć się nie mogę. Miałem już nawet propozycję posmyrania samochodu sąsiada :-] no i żona zachwycona 8-) . Dobrze wydane pieniądze. Tak trzymać Koleżanki i Koledzy :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamos89, nie ma właściwości ściernych, tak nadaje się do nałożenia po UC

 

[ Dodano: 3 Wrzesień 2012, 20:59 ]

Panie i Panowie,

 

jestem po pierwszej grubszej (jak dla mnie ;)) rewitalizacji lakieru i pragnę w tym miejscu podziękować za wiedzę jaką zawarliście na tym forum. Samochodzik błyszczy pięknie i aż napatrzyć się nie mogę. Miałem już nawet propozycję posmyrania samochodu sąsiada :-] no i żona zachwycona 8-) . Dobrze wydane pieniądze. Tak trzymać Koleżanki i Koledzy :good: .

to chyba nie dział na podziękowania, chyba że czegoś nie wiem... :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.