Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

właśnie tak myślałem czy nie trzeba będzie używać 'normalnych' trybów wycieraczek. jak na złość u mnie tylko kropi co pare minut i nie moge sie przejechać żeby zobaczyć jak to działa.

geno no to mam nadzieje, że u mnie też będzie ok. chociaż żel w czujniku mam już stary i czujnik czasami działa z opóźnieniem. musze sobie wymienić ten żel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, w Octavii też tak mam i wycieraczka w niczym nie przeszkadza :) czujnik działa jak działał

 

natomiast ja mam pytanie:

 

planowałem korektę, ale obawiam się że może mi nie starczyć czasu, docelowo jako LSP ma iść HDC + Glasur

 

gdybym jednak widział że się nie wyrobię to zrezygnować z HDC na rzecz cherry glaze, black hole czy innego (wtedy na to inny wosk się znajdzie np. RG55) - czy jednak zostać przy parze Zymola?

 

aha, na trwałości mi nie zależy - ma być szoł & szajn i ma to przetrzymać kolejny weekend :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Który Meguiar's Endurance mam kupić, jeden jest w butelce bez atomizera 473 ml, a drugi jest z atomizerem w butelce o pojemności 709 ml. Różnica w cenie to około 10zł i nie wiem czy to jest ten sam produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91, wypracowujemy pędzelkiem po około 10min.

Całe auto oblatujesz z "pędzelkiem" ?

 

 

 

:D

 

 

Lepiej jest spłukać niż trzeć po lakierze ;)

 

Witam

Który Meguiar's Endurance mam kupić, jeden jest w butelce bez atomizera 473 ml, a drugi jest z atomizerem w butelce o pojemności 709 ml. Różnica w cenie to około 10zł i nie wiem czy to jest ten sam produkt?

Ten sam. Różnica w cenie, pojemności i atomizerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.