Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Bieniek

 

Ja jak ściągałem naklejki z auta ciężarowego to opalarka i skubałem... Ale to były napisy, a sądzę że w żywcu będzie na cały element naklejka...

 

Mam pytanko przy okazji. Czy zestawem od GLIPTONE-a GT11 , GT12 mogę czyścić skórę koloru szarego ? Czy tylko czarne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podgrzewać naklejki opalarką lub suszarką do włosów i powoli odrywać. Z pozostałościami po kleju poradzi sobie Tar Remover (np. u mnie Prickbort usunął bezproblemowo klej po naklejce na szybie). Pewnie będzie widać różnicę w odcieniu lakieru pomiędzy powierzchniami gdzie była naklejka i gdzie jej nie było. Wtedy już zostaje korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Pany musze usunac dzisiaj kumplowi naklejki z auta. Firmowe auto Zywiec. Drzwi i maska.

 

hmm nie namawiam, bo może rzeczywiście takie rzeczy da się taniej usunąć ale od nas już kilka osób brało 1z :http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka-samochodowa/srodek-do-usuwania-etykiet-i-folii-1z-221.html własnie do usuwania folii. Z efektów byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałem trzy razy tapicerkę ręcznie za pomocą ValetPro Heavy Duty Carpet Cleaner i zostały na jednym fotelu po wysuszeniu małe plamy, warto przejechać samą wodą cały fotel skoro po każdorazowym praniu tego fotela powstają plamy w różnych miejscach? VP w rozcieńczeniu 1:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pomiedzy cleanerem DG 601 a sealantem DG 105 dla polepszenia efektu polysku i glebi koloru moge zastosowac AIO Pink Wax :?: AIO zaszkodzi w jakis sposob :?:

Jeśli nie wolno ścierać #601 przed położeniem #105, to w jaki sposób chciałbyś zastosować jakikolwiek produkt pomiędzy? :)

 

Za takie pomysły powinno się odbierać możliwość woskowania auta na co najmniej miesiąc :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.