Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Car Glass Polish od Autoglym - niezastąpiony :)

 

Dostanę w TESCO albo innym markecie tak żeby pod ręką było? Bo znając życie zamawiając tylko to w showcarshine albo gdzieś indzie wyjdzie jeszcze 10 innych produktów :lol:

 

tez tak mialem ale z zewnatrz i puscilo po surfex hd

 

APC od Nielsena mam na wyczerpaniu już... Następne będzie Surfex HD :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy POORBOY'S WHITE DIAMOND SHOW GLAZE dobrze maskuje małe swirle (srebrny metalic)? Nada się jako cleaner, czy właściwości czyszczące bliskie zera? Testował ktoś na nim PB Red'a?

 

Myślałem nad kombinacją IPA -> PB White Diamond -> Red lub Colli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mnie prosili abym się z tym wstrzymał, więc już prawie miesiąc na Volvo nie ma żadnego wosku :/ we wrześniu może coś się ruszy :-]

Mi mówili żebym 2 tygodnie uważał na ptasie kupy i rozpędzone muchy co latają powyżej 100km/h.

Kufffa jak ja wytrzymam. Już miesiąc nie woskowałem. :wallbash: Wychodzi na to że trzeba nawoskować prawą stronę autka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś dobry bezdotyk w Ełku? :P

Chyba pytanie do Swoop-a :-]

Jak przejeżdżam przez Ełk to jeden jest Karchera przy wylocie na Orzysz,a drugi jest przy Rondzie przy obwodnicy/wylocie na Białystok. ;) Jak myją nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.