Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, jak często mogę używać Meguiar's UC, lub Swirlx ? Chodzi o to, że moje auto rok temu miało polerkę mechaniczną (delikatną), oraz na wiosnę tego roku sam ręcznie polerowałem Ultimate Compound i teraz znowu są małe ryski, więc chciałbym zastosować komplet, czyli:

 

Glinka, Swirlx, DC2, oraz wosk NXT 2.0. Czy to nie zaszkodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 303 aerospace protectant zostają ślady po wodzie? robie teraz duże czyszczenie wnętrza i nie wiem czym zabezpieczyć. na NL mi zostawały brzydkie zacieki. a 303 bym musiał zamówić także musze być pewien.

 

Nie zostają ślady po wodzie. Można stosować 303 na zewnątrz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silvo18, papierów wodnych używasz tylko punktowo w przypadku grubszych rys jak pisze soll lub gdy pozbywasz się "morki", zanim zdecydujesz się na papier sprawdź jaki efekt osiągniesz przy pomocy pasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę mył nadkola i felgi. Będę do tego używał m.in. APC (BiltHamber Surfex HD) w stężeniu 1:4. Stężenie nie będzie za mocne? W sensie, że do czyszczenia tych resztek z pasty.

 

Magiczną gąbkę też mam. Wypróbuje ją.

 

Pasta tempo leży na plastikach od maja. Może stąd ten problem z jej usunięciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, czy Meguiar's cleaner paste wax jest typowym AIO, czy "cleaner" jest tylko w nazwie ?
Tak, to typowe AIO. Przy czym trzeba mieć swiadomość, że jest to AIO z najsłabszym efektem czyszczącym wśród produktów AIO Meguiarsa. Niemniej cleaner nie jest tylko w nazwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.