Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie jakie APC polecacie ma byc dobre i wydajne i w miare tanie :)

 

Nielsen APC Cyclone

 

 

Zrobiłem sobie zaprawke pędzelkiem, mam to spolerować papierem i póxniej polerką i na to nakładać klar, czy najpierw klar a potem polerować ?

Jest mega nierówne jak to pędzelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wczoraj chciałem odświeżyć na szybko jedno autko maszyną przy użyciu SRP, przy nakładaniu na gąbkę zamiast pasty dosłownie wylało się mleko... :shock:

Produkt zakupiony w zaprzyjaźnionym z KA sklepie niecały rok temu jako nowy oczywiście, trzymany w garażu (ok 15C zimą), zużyte ok 1/2 z 500ml, przed użyciem oczywiście porządnie wstrząśnięte (nie mieszane 8-) )

Czy coś się niedobrego stało z SRP? :o

Czy to może normalne po pewnym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma ponad rok SRP w takich samych warunkah trzymany i jest ok, taka dosc geste mleczko, ale np Nielsen brilance dwa opakowania w magiczny sposób wyparowaly do połowy, pomimo tego ze w promieniu 3 metrów nie ma zadnego źródła ciepła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą skropliła mi się woda od wewnętrznej strony tylnej szyby i wyschła w plamy, Megsowy płyn do szyb sobie nie radzi, mam Duragloss Nu-Glass, ale boję się użyć ze względu na paski od ogrzewania.

Ma ktoś pomysł czym zmyć te water spoty bez uszkodzenia ogrzewania szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą skropliła mi się woda od wewnętrznej strony tylnej szyby i wyschła w plamy, Megsowy płyn do szyb sobie nie radzi, mam Duragloss Nu-Glass, ale boję się użyć ze względu na paski od ogrzewania.

Ma ktoś pomysł czym zmyć te water spoty bez uszkodzenia ogrzewania szyby?

 

AG Glass Polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, wstrzasnij mocno butelka przez dluzsza chwile. SRP jak dlugo postoi rozdziela sie, na gorze jest woda a na dole osiada gesta zawiesina.

 

[ Dodano: 1 Maj 2011, 20:17 ]

Zimą skropliła mi się woda od wewnętrznej strony tylnej szyby i wyschła w plamy, Megsowy płyn do szyb sobie nie radzi, mam Duragloss Nu-Glass, ale boję się użyć ze względu na paski od ogrzewania.

Ma ktoś pomysł czym zmyć te water spoty bez uszkodzenia ogrzewania szyby?

AG Glass Polish

CGP tez zawiera czastki scierne. Uzyl bym czegos nie sciernego i wcieral tylko wzdluz paskow ogrzewania. Np PB Proffesional Polish - daje rade z water spotami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.