Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy jest jakiś środek np. Ultimate Compound który ruszy ręcznie swirle na lakierze metallic z Audi 80 - dosyć twardym, czy jednak tylko polerka maszynowa.

 

Oraz jaki preparat w budżetowej cenie do 40zł będzie dobry do przywrócenia czarnego koloru na zderzakach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie dotyczące wypocenia wosku.

Wiem że gdzieś było, z tym że nie mam za bardzo czasu szukać, od wczoraj siedze non stop w garażu żeby skończyć samochód... mam dosłownie chwilke.

 

Wosk to 476.

Wosk ma się wypocić po aplikacji czy wypolerowaniu ?

Ma pocić się w słońcu czy może stać w blaszaku ?

 

Z góry dzięki, wracam do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, tylko nie piaskuj, oddaj do sodowania, zminimalizujesz ubytki.

Następnie szlifowanie aluminium papierami aż będzie idealnie gładkie, na koniec polerujesz.

Praca strasznie czasochłonna.

 

Google - polerowanie felg aluminiowych.

 

 

 

Dzięki Saddam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam wiem wiem mam nawet pianownicę Autobrite i Nilfiska C120 natomiast chcę kupić drugą pianownicę PA na allegro od WERA i złącze B jest opisane jako Lavor natomiast na zdjęciu wygląda ono identycznie stąd moje pytanie czy podejdzie pod Nilfiska skoro jest opisane jako Lavor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, ok, rozumiem. Po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, że "skrzydełka" w końcówce do Nilfiska są lekko zaokrąglone. Lavora nie. Może pasować a nie musi. Lepiej nie ryzykować. Zapytaj czy mają końcówkę dedykowaną do Nilfiska. Dam sobie rękę uciąć, że przewijały się takowe na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa talerze 125mm i 150mm ale chciałem się jednego pozbyć i mam pytanie czy z talerzem 125mm mogę używać gąbki 150mm ?

Maszyna DA

Zależy od gąbki

150tki LARE są pod BP 125tkę.

Zwykła gąbka to 135tka jest idealna pod bp 125.

Jak dla mnie to mocno średnio się pracuje 150+bp125( w sumie raz użyłem takiej kombinacji na próbę)

Sprzedaj 150tkę i kup 80 ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa talerze 125mm i 150mm ale chciałem się jednego pozbyć i mam pytanie czy z talerzem 125mm mogę używać gąbki 150mm ?

Maszyna DA

Zależy od gąbki

150tki LARE są pod BP 125tkę.

Zwykła gąbka to 135tka jest idealna pod BP 125.

Jak dla mnie to mocno średnio się pracuje 150+bp125( w sumie raz użyłem takiej kombinacji na próbę)

Sprzedaj 150tkę i kup 80 ;)

Pozdrawiam

 

80mm mam :)

 

Dostałem do maszyny kilka gąbek 150mm ale łatwiej pracuje mi się z gąbkami 135mm dlatego myślałem sprzedać większy talerz a za kasę z niego kupić sobie małe pady 80mm

A w razie potrzeby gąbkę 150mm zakładać na BP 125mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.