Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakiej twardości jest lakier w Nissan Micra K12 ?? Dotychczas mam doświadczenie tylko z lakierem VAG LC9Z i polerką DAS6. Przyszedł czas na ogarnięcie Micry. Jak się ma do lakieru VAG'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej twardości jest lakier w Nissan Micra K12 ?? Dotychczas mam doświadczenie tylko z lakierem VAG LC9Z i polerką DAS6. Przyszedł czas na ogarnięcie Micry. Jak się ma do lakieru VAG'a ?

 

Zdecydowanie łatwiej się poddaje. Jak Vag'a masz za sobą to dasz radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czym usunąć środek Bioline do zderzaków? Kilka miesięcy temu przejechałem tym tylny, czarny, plastikowy zderzak i porobiło się trochę plamek gdzie środka było więcej. Tzn. aplikuje się to jak niektóre pasty do butów, ściskając buteleczkę środek namacza gąbkę. Jednak po jakimś czasie na gąbce zebrała się piana, którą rozsmarowałem po zderzaku. Myślałem, że jakoś się to wyrówna, ale to zaschło i do dziś nic tego nie ruszyło (szampon, apc, piany aktywne z myjni). Jest jakiś środek, który to raz a porządnie zmyje? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czym usunąć środek Bioline do zderzaków? . Jest jakiś środek, który to raz a porządnie zmyje? Pozdrawiam

 

Często producent pomaga w takich sytuacjach, spróbuj się do nich dodzwonić nic nie zaszkodzi a może znajdziesz odpowiedź, jeżeli nikt tu nie pomoże

Ja tak robiłem z kilkoma produktami i zawsze mnie do działu technicznego łądczyli bez problemu.

Magiczną gąbeczką próbowałeś?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy benzyna ekstrakcyjna nie uszkodzi lakieru?

 

Mam problem z małymi kropeczkami żywicy. Samochód wczoraj dokładnie umyłem. APC póżniej aktywna piana i mycie właściwe na dwa wiadra. Zabieram się do pracy z Auto Finesse Triple i widzę piękne małe kropeczki żywicy. Próbowałem już olejem oraz denaturatem i nic z tego. Zakupiłem dzisiaj Sonaxa do usuwania owadów oraz benzynę ekstrakcyjną. Nie miałem okazji jeszcze wypróbować.

 

A może lepiej od razu szukać Auto Resinol z Atas'a? Na forum też ktoś polecał ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie prościej po prostu użyć glinki? kropeczki z żywicy bez problemu wtedy schodzą.

ale jak coś to benzyna nie uszkodzi Ci lakieru

 

Dzięki za odpowiedź. Pewnie łatwiej i bezpieczniej byłoby glinką. Nie mam możliwości nabycia w dniu dzisiejszym. Spróbuję więc benzyną.

 

W sklepie motoryzacyjnym gość polecał jeszcze NITRO ale boję się tego użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czym usunąć środek Bioline do zderzaków? . Jest jakiś środek, który to raz a porządnie zmyje? Pozdrawiam

 

Często producent pomaga w takich sytuacjach, spróbuj się do nich dodzwonić nic nie zaszkodzi a może znajdziesz odpowiedź, jeżeli nikt tu nie pomoże

Ja tak robiłem z kilkoma produktami i zawsze mnie do działu technicznego łądczyli bez problemu.

Magiczną gąbeczką próbowałeś?

Pzdr

 

Nie próbowałem, muszę kupić. A co sądzicie o denaturacie? Jest sens czy na 100% nie ruszy? Kontakt z producentem to dobry pomysł, zadzwonię do nich w poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza wersja z tego co pamietam ma albo miala tendencje do pekania, dobrze mysle ?

Mój EZ właśnie niedawno się "ukręcił" :/ zardzewiał ten drut przy rączce. Łatwego życia nie ma co prawda i dużo wytrzymuje. :good: Ale wyszedłem z sytuacji rozwiercając kawałek drutu który został w rączce, i nasadziłem szczotkę jeszcze raz, na klej do szyb, chasa dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.