Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiedzcie mi, wosk poleżał na samochodzie pare godzin przed spolerowaniem - wcześniej po prostu nie był suchy. Teraz go przejechałem MF (nie było w sumie kurzu wiec bez ryzyka), ale w niektórych miejscach pod ostre światło jestem w stanie wypatrzeć że się delikatnie hologramuje od MF.

 

Czy mam od spolerowania odczekać jeszcze godzine, przelecieć raz MF i jutro, przed drugą warstwą umyć i kłaść, czy olać już dzisiejsze polerowanie?

 

EDIT:

Nie lepiej by bylo folia ? :o

Nie... lotka od tego półcabrio ma obłe kształty i lipnie to wyjdzie.

Mam już szpreja i wprawę w używaniu go :-]

Folią można cuda zdziałać i żaden kształt nie jest im straszny. Można śmiało robić, bo to bardzo bezpieczne i kompletnie bezinwazyjne.

 

EDIT2:

Jednak się ładnie wosk dotarł po godzinie, wszystko jest jak należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni APC Plus Meg's od APC Meg's?

 

dwa pierwsze wyniki

http://allegro.pl/listing.php/search?st ... lla-search

 

Wprawdzie link allegro ale chyba zgodny z regulaminem, bo nie do jakiejś konkretnej aukcji tylko do wyniku wyszukiwania. Inna kwestia, że to dział "krótka odpowiedź" więc to że link wygaśnie to chyba też nie problem

 

opisy przeczytałem, ale bardziej interesują mnie różnice praktyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy SRP mogę nakładać na polerce a jak tak to na jakiej gąbce?

2. Czy czarny wafel 3M będzie dobry do Black Hole?

3. Czy po czyjeś nieudanej polerce gdzie zostały bardzo widoczne holsy zaczynać Menzerną 500 czy raczej 2000 + 3000 ?

4. Mycie komory silnika w TDI- tanio- rozrobić sobie Tenzi Truck 1:5 czy lepiej kupić K2 AKRA ?

Dzięki z góry za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.