Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Najlepiej i najdokładniej - cleaner. Ew wynalazki w stylu produktu Autobrite do ściągania wosków, zapomniałem nazwy. Jak chcesz bezdotykowo to ew. mocna chemia przy myciu ręcznym albo ze zwykłego opryskiwacza. Różnica pomiędzy osłabionym woskiem a całkowicie ściągniętym woskiem jest dość duża , zwłaszcza w kontekście np. kolejnego woskowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak Evo piszesz konkretny preash+glinkowanie+pedzelkowanie apc+ cos ala mac124 i cleaner i mozna byc spokojnym ze tamtego juz nic nie zostało tak?

A czy zwiekszenie stężenia aktywnej piany coś da? czy nie ma to zbytniego senu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie mam UC i Polerke eurotec-2450w + gąbka ( ta dodawana do polerki)

 

Powiedzcie mi jak ustawiać obroty ( 7 poziomów prędkości) i ile robić przejazdów aby zrobić korektę lakieru. Chodzi o swirle itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś glinki do czegoś innego niż lakieru samochodowego? Myślę tutaj o tym, czy można tym wyczyścić brudy np na kafelkach w łazience, czy brud na meblach?

 

Pytanie z czystej ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś glinki do czegoś innego niż lakieru samochodowego? Myślę tutaj o tym, czy można tym wyczyścić brudy np na kafelkach w łazience, czy brud na meblach?

 

Pytanie z czystej ciekawości :)

a po co? Raczej asfaltu czy innych smolistych substancji na plytkach nie znajdziesz :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede na wakacjach w trojmiescie. Czy ktos może mi podać jakis adres sklepu w którym nabede produkty takich firm jak Valetpro, Shiny Garage czy Fluffy Dryer ten niebieski? Chodzi o jakis sklep z tego typu kosmetykami, moga byc tez inni producenci;) Z góry dzieki

 

w Trójmieście raczej zbyt wiele nie zakupisz. Stacjonarnych sklepów raczej tu nie ma, przynajmniej nie słyszałem o takich poza CarSpa, gdzie jakieś tam gadżety posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś glinki do czegoś innego niż lakieru samochodowego? Myślę tutaj o tym, czy można tym wyczyścić brudy np na kafelkach w łazience, czy brud na meblach?

 

Pytanie z czystej ciekawości :)

 

a po co? Raczej asfaltu czy innych smolistych substancji na plytkach nie znajdziesz :

 

Glinka nie tylko usuwa smołę :P

Glinkowałem drewniane biurko i nawet coś złapała ;) No i oczywiście okna, pomagając mamie przed świętami. I jej komentarz po: czym ty jeździłeś po tych szybach, że się tak błyszczą" :mrgreen:

Myślę, że w łazience również się sprawdzi z jakimiś niechcianymi osadami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.