Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

- Autobrite Clear Vue

- Autoglym Car Glass Polish

- Duragloss #755 Nu Glass

- Glass Science Glass Scrub

 

o Dura, AB i AG czytałem już na forum ale nie ma wskazanego zwycięzcy, najbardziej mnie interesuje opinia o GS bo nic nie ma na jego temat :(

DG Nu-Glass #755 czyście zdecydowanie lepiej od AG CGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy futro będzie lepszym rozwiązaniem od gąbki FLEXIPAD twarda-biała do korekty lakieru Audi, bo jedna gąbka już nie wytrzymała, a efekt po całym dniu jakiś jest ale mało zadowalający (jakieś rysy zostały, a nie należą do tych bardzo głębokich) ?

 

thezoo, jak będziesz potrafił wyprowadzić rysy po futrze to tak.

 

Co to za rysy? Bardzo trudne do usunięcia?

 

Pytam ponieważ w najbliższej przyszłości też będę przeprowadzał korektę na A4 B6 a z racji twardego lakieru chciałem się zaopatrzyć właśnie w futro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem lampy ksenon do Audi... Dotarły do mnie ale były w średnim stanie. Użyłem wtedy pasty Tempo żeby je odświeżyć - i nie powiem ładnie się prezentowały. Ale jak to z lampami w Audi bywa teraz troche pożółkły znowu...

 

No i do rzeczy, nie chciałbym używać znmów tempo... mam Megsowe UC - czy ono ma podobną "moc" co tempo ? Na Germanie i UC uda mi się znów odświeżyć lampę czy raczej nie bardzo ?

 

jednak UC na germanie dał radę ;) (fota na szybko telefonem)

 

b32f18d4f7aa5379.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe zeby natys red smierdzial chemia, zadnej truskawki nie czuje, tylko mocna chemie... ?

 

mieliśmy kiedyś taką sytuację w firmie, że klient przyszedł z awanturą, że zamiast piany aktywnej dostał jakiś alkohol. Nie wierzyłem, dopóki nie powąchałem - faktycznie ewidentnie śmierdziało jak denaturat. Sprawdziliśmy całą partię - kilka sztuk tak "pachniało", reszta ok. Co ciekawe, nie miało to związku z jakością działania :) Co najlepsze po "konsultacji z producentem" ten stwierdził.... że to nie jego chemia.

 

Tak że odpowiadając na Twoje pytanie - Tak, jest to bardzo możliwe ;) Czy to dobrze, że pachnie inaczej - raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede na wakacjach w trojmiescie. Czy ktos może mi podać jakis adres sklepu w którym nabede produktu takich firm jak Valetpro, Shiny Garage czy Fluffy Dryer ten niebieski? Chodzi o jakis sklep z tego typu kosmetykami, moga byc inni producenci;) Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie krótka odpowiedź, uwaga.. pytanie wielu z Was zwali z krzesła.. pytam bo nie do końca rozumiem, APC to ma się znaczyć all purpose cleaner czyli środek do czyszczenia wszystkiego tak? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede na wakacjach w trojmiescie. Czy ktos może mi podać jakis adres sklepu w którym nabede produkty takich firm jak Valetpro, Shiny Garage czy Fluffy Dryer ten niebieski? Chodzi o jakis sklep z tego typu kosmetykami, moga byc tez inni producenci;) Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preprowadziłem korekte maszynową lakieru, jednak z uwagi na dużą ilość rys nie wszystko zeszło. Powiedzmy 85%... Czy to nie grzech po korekcie maszynowej stosować SRP? Na tą chwile gołym okiem ciężko wypatrzeć rysy, ale jak się wie gdzie są, to się znajdzie.

 

Mam zamiar położyć SRP + Hi-Temp, czyli popularny zestaw. Po 2 warstwy jednego i drugiego aplikować? Jest sporo rozbieżności na forum, czy jedna, czy dwie, czy wcale srp... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preprowadziłem korekte maszynową lakieru, jednak z uwagi na dużą ilość rys nie wszystko zeszło. Powiedzmy 85%... Czy to nie grzech po korekcie maszynowej stosować SRP? Na tą chwile gołym okiem ciężko wypatrzeć rysy, ale jak się wie gdzie są, to się znajdzie.

 

Mam zamiar położyć SRP + Hi-Temp, czyli popularny zestaw. Po 2 warstwy jednego i drugiego aplikować? Jest sporo rozbieżności na forum, czy jedna, czy dwie, czy wcale srp... :idea:

Śmiało kładź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shmatan, oczyszczone felgi w sensie tar remover, Glinka, apc itp.?

bilberry, ironX, tar and glue z autoglyma i na końcu glinka - jutro będę je ogarniał, i w założeniu mają być tak czyste żeby dało się z nich jeść

 

W takim razie ponawiam pytanie - co pod PB WS?

IPA.

czy

PB PP2 przed PB Wheel Sealantem.

;]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.