Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tery, ...czekam na argumenty za i przeciw od innych, choć mi chodzi głównie o delikatniość.

 

Czytam w międzyczasie tematy i szukam jakiejś odpowiedniej. Te co podałem miałem zamiar kupić 2, co daje prawie 40zł. Jeżeli istnieje jakaś bardziej warta uwagi, która sobie w pojedynke poradzi, to ja wole w takim razie dopłacić do jednej, ale porządnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, no fajny fajny, ale zapomniałem dodać że jestem na dziś ograniczony przez asortyment sklepu shiningcar :P Tam WWL nie mają niestety... Mam nadzieje że coś w godzine jeszcze się urodzi z dobrych propozycji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, jak wcześniej napisałem... Musze kupić coś z shiningcar, choć wskazana przez Ciebie fibra ma fajną gramature!

escimo, w takim razie mam dwie na celowniku - zaproponowana przeze mnie Dodo Juice Extra Soft Buffing Cloth i przez Ciebie Monello.

Cholera, kto by pomyślał, że wybór mikrofibry może być ciężkim wyborem! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy futro będzie lepszym rozwiązaniem od gąbki FLEXIPAD twarda-biała do korekty lakieru Audi, bo jedna gąbka już nie wytrzymała, a efekt po całym dniu jakiś jest ale mało zadowalający (jakieś rysy zostały, a nie należą do tych bardzo głębokich) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem lampy ksenon do Audi... Dotarły do mnie ale były w średnim stanie. Użyłem wtedy pasty Tempo żeby je odświeżyć - i nie powiem ładnie się prezentowały. Ale jak to z lampami w Audi bywa teraz troche pożółkły znowu...

 

No i do rzeczy, nie chciałbym używać znmów tempo... mam Megsowe UC - czy ono ma podobną "moc" co tempo ? Na Germanie i UC uda mi się znów odświeżyć lampę czy raczej nie bardzo ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.