Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bechcik, Narobisz więcej szkód niż to warte.

 

Lakier może wyglądać gorzej niż przed polerką.

 

Lepiej kup Tricolora za 20zł i jedź ręcznie UC.

 

Przynajmniej ściągniesz oksydację i lakier zyska na głębi.

 

[ Dodano: 17 Lipiec 2012, 14:50 ]

Czy taka rękawica nadaje się do mycia po korekcie?

Obrazek

 

Bo nie chciałbym popsuć tego nad czym się tak napracowałem :)

 

Sam takiej używam i nie robi jakiś widocznych szkód przy myciu na 2 wiadra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allesio, ja na mocno zaszczurzone felgi dałem go w stężeniu 1:3 :kox: , świetnie sobie poradził.

Ok dzięki, czyli leci do koszyka ;)

 

Jaką rękawicą lepiej myć CG 3w1, czy Nigrin ?

Warto sprzedać CG i kupić tą nową od Megsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś widział, ktoś coś wie ;> ? Dostałem za free więc przetestować może warto 8-)

Obrazek

Obrazek

Bardzo dobry środek :good:

Tylko trzeba psikać zawsze w pionie bo skończy się nabój a środka 1/3 w puszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

michałoś, a propos "polerki" o którą zapytał bechcik, Czy zrobiłeś kiedyś auto takim cudem? Otóż ja tak i tragedii nie odnotowałem. Wręcz przeciwnie. Nie twierdzę jednak ,że to dobry sprzęt i dzisiaj bym go użył .

Tak, coś osiągniesz ale do poziomu preferowanego na tym forum będzie baaaardzo daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak jakichkolwiek funduszy, mam możliwość zrobienia "polerki" takim oto cudem: Obrazek

 

Czy w duecie z UC da radę coś wykombinować na fiatowskim, czerwonym lakierze?

 

Tym to możecie sobie spolerować, ale pastę do podłogi jeśli macie płytki w połysku.

 

Teraz coś czego chyba jeszcze nie było - w żadnej relacji niestety nic nie znalazłem

Czy przed nałożeniem Zymol HDC można nałożyć SRP w celu przykrycia kilku mini rysek po korekcie? Były to ogromne rysy, ale lepiej zostawić coś powłoki na przyszłość - auto młode to może korekta zawita jeszcze w przyszłości. Na koniec oczywiście Zymol Carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak jakichkolwiek funduszy, mam możliwość zrobienia "polerki" takim oto cudem: Obrazek

 

Czy w duecie z UC da radę coś wykombinować na fiatowskim, czerwonym lakierze?

 

Zaczynałem od takiego cuda i na początku robiło robotę, lakier w polonezie błyszczał a wtedy to było priorytetem.

Nie usuniesz tym rys ale zmatowienia jak najbardziej i nie namachasz się tyle co przy ręcznej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik napisał/a:

Ze względu na brak jakichkolwiek funduszy, mam możliwość zrobienia "polerki" takim oto cudem: Obrazek

 

Czy w duecie z UC da radę coś wykombinować na fiatowskim, czerwonym lakierze?

 

 

Tym to możecie sobie spolerować, ale pastę do podłogi jeśli macie płytki w połysku.

 

Teraz coś czego chyba jeszcze nie było - w żadnej relacji niestety nic nie znalazłem

Czy przed nałożeniem Zymol HDC można nałożyć SRP w celu przykrycia kilku mini rysek po korekcie? Były to ogromne rysy, ale lepiej zostawić coś powłoki na przyszłość - auto młode to może korekta zawita jeszcze w przyszłości. Na koniec oczywiście Zymol Carbon.

Kolego coś mi tu nie pasuje, jak wynika z tego co napisałeś zrobiłeś korektę na aucie więc jakiś zasób wiedzy posiadasz, piszę jakiś bo zrobiłeś korektę a dopytujesz się o tak prozaiczną sprawę jak rękawica do mycia, który to temat na chwilę obecną chyba jest wyczerpany, a po chwili kolejny zwrot - piszesz na temat tej niby polerki że tylko do pasty do podłogi, no niby ok. a za moment chcesz robić połączenie HDC + SRP + CARBON. Tym mnie rozłożyłeś, bo chyba jeszcze o takim pomyśle tutaj nie czytałem, aczkolwiek może robiłem to niezbyt uważnie i jestem do tyłu w trendach :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley08, chodziło mi najpierw o położenie SRP a na niego HDC, gdyż zastanawia mnie czy różne środki maskują różne rzeczy czy po prostu nie ma to znaczenia ;) odnośnie rękawicy pytam bo na jednym elemencie miałem kilka hologramów i zastanawiałem się czy to nie od rękawicy - ale raczej jakiś paproch skądś się wziął - ale PF2500 i potem SF4000 dały radę bez problemu ;)

Co do Zymolków to będzie moja pierwsza aplikacja więc nie mam doświadczenia jak z kryciem bo głównie zymolki detailerzy dają na jakieś extra fury z tego co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.