Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiedzcie mi na szybko czy przezroczysta naklejka pod antenę CB szkodzi na lakier pod spodem. Mam na myśli jakieś odbarwienia itp. Mam zamiar ją zmieniać co rok.

 

Ogólnie przydatna rzecz , szkodzić nie szkodzi u mnie po zdjęciu starej a przed naklejeniem nowej trzeba było tylko porzadnie oczyścić lakier :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robić korekcie przy znaczkach i emblematach

 

znaczki i emblematy najlepiej byloby zdjac na czas korekty lakieru po czym ponownie je zamontowac - chociaz jest to czasochlonne to moim zdaniem daje najlepsze efekty. U siebie znaczki sciagalem nicia dentystyczna i poszlo bardzo sprawnie, resztki tasmy/kleju usuwalem decabitem. Mozna tez na skroty i poprostu obkleic jest dokladnie, chociaz to zalezy od znaczka - ja znaczka audi nie obklejalem tylko zdejmowalem dlatego ze to jest element wewnatrz ktorego jest lakier i za nic nie dalo sie tam podejsc niczym, poniewaz sa to miejsca gdzie lakier przeswituje na 1-2cm. W przypadku takiego znaczka najlepiej go usunac, jezeli to znaczek "pelny" to poprostru oblepic dokladnie i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sq8shq, a czym wtedy na nowo przykleic i pytanie czy megs QD tez da rade usunac resztki kleju??

 

ja przykleilem najtanszym kosztem ale tak aby dalo sie je kiedy ponownie odkleic - uzylem tasmy montazowej dwustronnej (takiej ala gabkowanej, nie wiem czy to byla do paneli ale tak wygladala mniej wiecej), nie wiem jak ona sie profesjonalnie nazywa...mialem kawalek w domu i trzyma sie idealnie. Robilem test i bez problemu idzie ja pozniej usunac z lakieru bez wyrzadzania szkody ale sa ludzie kotrzy kleja tez pozniej na stale, na kropelke, poxiline itp.

 

QD sluzy do odswiezania powloki woskowej oraz do usuniecia lekkich zabrudzen, z klejem za nic nie da sobie rady. Mozesz probowac namoczyc np. nafta oswietleniowa (lakierowi nie zaszkodzi) a powinno dac rade jak nie zostanie duzo syfu i klej nie jest mega stary albo uzyc czegos dedykowanego typu decabit, reno flash czy inne typu tar&glue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł co się mogło stać, że po jednym myciu moja rękawica Wookie nie wygląda już jak Wookie tylko głowa wokalisty Boney M ? Konkretnie jak gigantyczne afro a włosy po całej długości jak potraktowane gofrownicą :) Dokładnie tak:

 

 

wookie1.jpg

wookie2.jpg

wookie3.jpg

 

A wyglądała tak:

 

wookie4.jpg

 

Dodam, że po myciu zgodnie z instrukcją przepłukałem czystą wodą, otrzepałem na ręku ( tak jak robią to mokre zwierzęta :) i zostawiłem do wyschniecia w ciepłym pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz nakładałem wosk dłońmi. Był to DJ DW. Wosk musiałem dosyć szybko docierać, jak czekałem dłużej niż 2minuty, to szło dosyć ciężko. Tak ma być, czy robie coś nie tak?

Ile wosku powinienem zużyć na jedno woskowanie? na pokrycie całego a8 poszła mi prawie cała próbka 30g-to za dużo/za mało? czy może ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.