Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Jak robię podgląd wysyłanej wiadomości to jest ok, pokazuje całość. Za to jak już ją wysyłam, to urywa ją w pewnym momencie, prawie na końcu. Gdzieś znalazłem że limit to ~65 tyś znaków, ja mam mniej :roll:

 

 

edit, a jednak dobiłem do ogranicznika, forum liczy za znak również spacje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy jest ktoś w stanie wywróżyć ze zdjęcia czy taka mikrofibra nada się do polerowania wosku?

 

obraz014oh.jpg

 

Jak na moje oko to tak, ale może ktoś używał i się wypowie ;) w dotyku jest mięciutka i puszysta jak futerko chomika syryjskiego, dosłownie :D

 

2. czy pasta autosol nada się do odświeżenia ramek wokół szyb czy też przedniego "grilla" w tuaregu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka mikrofibra nada się do polerowania wosku?

 

w dotyku jest mięciutka i puszysta

 

Warto sprawdzić, na pewno nie zaszkodzi.

 

2. czy pasta autosol nada się do odświeżenia ramek wokół szyb czy też przedniego "grilla" w tuaregu ?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, z Surfexa HD powinieneś być zadowolony :)

 

+1

 

Zdecydowanie polecam,dużo lepszy niż np. Predator z 4nano :)

 

Różni ludzie, różne potrzeby - do wnętrz zdecydowanie wolę Predatora, na zewnątrz Surfexa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A valetpro Dionysus na plastiki jest ok? Chodzi mi o trwalosc i zeby nie zmywal sie zbyt szybko...

 

Mam bardzo zniszczone listwy przy szybach, są mocno zszarzałe i brzydkie. Próbowałam kilku środków, nic w sumie nie pomagało. Jakiś czas temu dostałam próbkę Dionysus Trim Glitz, jakieś 10 ml chyba. A ta próbeczka nie dość, że spowodowała, że mam wszystkie plastiki zewnętrzne jak nowe, to trzyma się naprawdę długo. Do tej pory zużyłam jakieś pół buteleczki, a aplikowałam chyba jakoś na początku roku i w tym miesiącu dopiero aplikowałam po raz drugi.

Produkt bardzo wydajny, konsystencja oleista, ale nie klejąca, nie przyciąga kurzu, fenomenalne odżywienie i pogłębienie koloru, bardzo dobre odpychanie wody, ze spokojem Ci polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, z Surfexa HD powinieneś być zadowolony :)

 

+1

 

Zdecydowanie polecam,dużo lepszy niż np. Predator z 4nano :)

 

Różni ludzie, różne potrzeby - do wnętrz zdecydowanie wolę Predatora, na zewnątrz Surfexa :)

 

Oczywiście że tak,kazdy ma inne potrzeby,ja poprostu wypowiedziałem swoją opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.