Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

kumpel który "macał" samochód po aplikacji był pewny że to coś z woreczków, niesamowita śliskość lakieru i na srebrnym dodał szklistości.

 

Potwierdzam :good: Nie raz już chwaliłem Wolfganga, dla mnie niezmiennie sealant numer 1, nawet jakieś zdjęcia na srebrnym Audi A2 wrzucałem. U mnie Wolfgang często siedzi na A3 żeby był dłużej spokój i efekt wsród osób spoza "sekty detailingowej" budzi często większy zachwyt niż po woreczkach. Kilka fot po ostatniej aplikacji:

 

A3wolfgang2.jpg

 

A3wolfgang3.jpg

 

A3wolfgang.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kumpel który "macał" samochód po aplikacji był pewny że to coś z woreczków, niesamowita śliskość lakieru i na srebrnym dodał szklistości.

 

Potwierdzam :good: Nie raz już chwaliłem Wolfganga, dla mnie niezmiennie Sealant numer 1, nawet jakieś zdjęcia na srebrnym Audi A2 wrzucałem. U mnie Wolfgang często siedzi na A3 żeby był dłużej spokój i efekt wsród osób spoza "sekty detailingowej" budzi często większy zachwyt niż po woreczkach. Kilka fot po ostatniej aplikacji:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Czy taki efekt uzyskam na ciemnym lakierze używając np. ( Oczywiście po odpowiedniej korekcie lakieru ;) )

1. HDC + Zymol Carbon

2. HDC + POLISHANGEL Concours De Beauty 75ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMS, spokojnie- będziesz zadowolony... Arekkaz wspomniał, że podane przez ciebie kosmetyki to woski a nie sealanty. Tak czy inaczej uważam, że będziesz usatysfakcjonowany efektem- w końcu wybrałeś kosmetyki z tzw. wyższej półki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patent na mikrorysy (od wycieraczek) na szybach? Czy tlenek ceru daje rade?

 

BTW: Jak dbacie o przednią szybę? Jak kupiłem auto to wymieniłem wycieraczki, staram się zawsze mieć przednią szybę czystą. Jednak podczas jazdy nie zawsze się to udaje. Przed włączeniem wycieraczek używam dużo płynu.

 

Warto używać aktywnej piany czy ma ona bardzo szkodliwy wpływ na auto? Jeśli warto to o jakim PH? Wszędzie piszą, że ma być odpowiednie PH, ale nie podają jakim.

 

Paweł_Excede --> Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje 1wsze "odświeżanie" lakieru w Tico.

Czy dobre będzie zastosowanie się do poniższego schematu:

1. Mycie auta

2. Suszenie

3. Meguiars Ultimate Compound /nakładany wypracowywany za pomocą aplikatora tri color (żółtą stroną)

4. Po UC Dodo Lime Prime (ten ścierny) /aplikator megsa , ten żółty

5. na koniec Colli s476. / też aplikatorem megsa żółty

 

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi szybsze jak edytowanie :) glinka Ok. miałem właśnie o IPA pytać :) Po aplikacji UC "przelecieć mikrofibrą", potem IPA i wycieranie też mikrofibrą. Dobrze rozumiem ? po IPA aplikacja dodo LP i też mikrofibra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi szybsze jak edytowanie :) Glinka Ok. miałem właśnie o IPA pytać :) Po aplikacji UC "przelecieć mikrofibrą", potem IPA i wycieranie też mikrofibrą. Dobrze rozumiem ? po IPA aplikacja dodo LP i też mikrofibra ?

 

Przed glinka jakis tar&glue remover by sie przydal, potem glinka. Po UC umyc auto i mocno przemyc IPA i LP nie bedzie konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.