Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drodzy fachowcy - potrzebuję waszej szybkiej porady.

Do FG500 które futro polecacie? Warto brać z flexipads?

Kolejna kwestia:

Póki co pracuję na odżywce i cleanerze Lusso Oro Revitalizing Creme pod Collinite 845. Czas na coś z wyższej półki. Czy jest jakaś lepsza odżywka niż RC? Generalnie po korekcie jak najdokładniejszej, RC ładnie odświeża lakier, ale jeżeli jest coś lepszego to chętnie zakupię. Zastanawiam się nad Poorboy’s World White Diamond Show Glaze - nadaje się tylko dla jasnych lakierów? Głównie robię auta z ciemnymi lakierami. Jeżeli nie ma co zmieniać dobrej odżywki to czy RC dobre jest pod wosk Poorboy's World Nattys Blue? Zależy mi jak największej głębi koloru i blasku. Co do trwałości to jestem z Colli zadowolony tylko oddaje nieco zimny odcień koloru, a domyślam się że na Poorboy's World Nattys Blue nałożenie Colli to raczej głupi pomysł.

Z góry bardzo dziękuję wam za porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Do FG500 które futro polecacie? Warto brać z flexipads?

Dobre budżetowe futro ja wolę jednak Mirkę.

 

Nie znam odżywki Lusso więc nie wiem o czym piszesz.

 

domyślam się że na Poorboy's World Nattys Blue nałożenie Colli to raczej głupi pomysł.
bystry jesteś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie na działce zrobiło mi się szkoda auta w upały i polałem je wodą ( duży stopień kamienia w wodzie ) i na graficie kolorze pojawiły się białe plamki od wody które słońce przypiekło i po jednym myciu na bezdotyku później gold glasem no i aktywna piana na koniec i jeszcze nie do końca poschodziło bo nie chciałem trzeć gąbką jak głupi

pytanie, czy cleaner DJ LP pomorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz tak, polałem wodą auta i zostawiłem na słońcu po glinkowaniu znaczy się 2-3 dni po glinkowaniu

 

[ Dodano: 4 Lipiec 2012, 10:04 ]

zobaczymy w sobotę glinkowanie i cleaner

 

a teraz z drugiej beczki pytanie

prać tapicerkę materiałową i podsufitkę lepiej szczotką czy gąbką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do FG500 które futro polecacie? Warto brać z flexipads?

Dobre budżetowe futro ja wolę jednak Mirkę.

 

Nie znam odżywki Lusso więc nie wiem o czym piszesz.

 

domyślam się że na Poorboy's World Nattys Blue nałożenie Colli to raczej głupi pomysł.
bystry jesteś!

 

Proszę o wypowiedzi ludzi mających do czynienia z przedstawionymi przeze mnie kosmetykami - bo wypowiedz kolegi powyżej za dużo mi nie pomogła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możemy pominąć kwestie nakładania colli na nastty?

Wstawię jeszcze raz środkową część mojego postu w której potrzebuję porady:

" Póki co pracuję na odżywce i cleanerze Lusso Oro Revitalizing Creme pod Collinite 845. Czas na coś z wyższej półki. Czy jest jakaś lepsza odżywka niż RC? Generalnie po korekcie jak najdokładniejszej, RC ładnie odświeża lakier, ale jeżeli jest coś lepszego to chętnie zakupię. Zastanawiam się nad Poorboy’s World White Diamond Show Glaze - nadaje się tylko dla jasnych lakierów? Głównie robię auta z ciemnymi lakierami. Jeżeli nie ma co zmieniać dobrej odżywki to czy RC dobre jest pod wosk Poorboy's World Nattys Blue? Zależy mi jak największej głębi koloru i blasku. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z naszych partnerów sprzedaje pianownice PA? Chyba kiedyś Crystaldetail sprzedawał ale teraz na sklepie nic nie widzę.

Pianownica pod Karchera K 5.700

Poleci ktoś jakieś sprawdzone źródło? Troszkę poszukałem i znalazłem ale podjęcie decyzji odkładam na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy brud osadzony na lakierze może wpływać na wskazania czujnika lakieru?

2. Jakich maksymalnych wartości można się spodziewać na oryginalnym lakierze Audi z 2001r.?

Prawidłowo powinno się badać na czystym elemencie,ale tu bardziej chodzi o jego nieporysowanie.

A co do wartości,to nie powinna przekraczać 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wartości,to nie powinna przekraczać 150.

Ale wartości > 150 też nie muszą świadczyć o tym, że było robione. U mnie w Volvie całe auto ma 180-220, tylko malowane prawe drzwi i błotnik mają +50 mikronów, więc wydaje mi się, że bardziej duże wahania pomiaru niż sama grubość powinny zwrócić uwagę :o

 

[ Dodano: 4 Lipiec 2012, 10:53 ]

Czy któryś z naszych partnerów sprzedaje pianownice PA?

W Car spa chyba są :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka dla profesjonalistów:

Która konfiguracja najlepsza jeśli chodzi o głębie koloru, blask i trwałość:

1. HDC + Poorboy's World Nattys Blue

2. HDC + HD Wax

3. Poorboy’s World White Diamond Show Glaze + Poorboy's World Nattys Blue

4. A może polecicie jakąś inną ciekawą trwałą konfigurację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z naszych partnerów sprzedaje pianownice PA? Chyba kiedyś Crystaldetail sprzedawał ale teraz na sklepie nic nie widzę.

Pianownica pod Karchera K 5.700

Poleci ktoś jakieś sprawdzone źródło? Troszkę poszukałem i znalazłem ale podjęcie decyzji odkładam na koniec.

 

 

Pianownica pod Karchera K 5.700 kupisz: http://www.autofanatic.eu. Reszta informacji na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.