Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Opinia ,że nie zawiera substancji ściernych jest obiegowa.

 

podziel klape na 3 czesci

 

na 1 zrób cleaner + bh +wosk

na 2 bh +wosk

na 3 wosk tylko

przejedź ręką i porównaj fakturę powierzchni. Mówi się ze nie zawiera ścierniwa w 100% ale różnice wyczujesz bezproblemowo chyba ,że wchodzi w reakcję z apliaktorem nawet bawełnianym i to on własnie ścina.

 

Dokładnie taki test zrobiłem na 323c

pół maski to było DJ LPL +BH + DJ Purple Haze

drugie pól DJ LPL + wosk Formuła 1 :)

 

W świetle słonecznym i pod ręką widać różnice.

Pytanie czy między DJ LPL a DJ Purple Haze Wciskać BH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opinia ,że nie zawiera substancji ściernych jest obiegowa.

 

podziel klape na 3 czesci

 

na 1 zrób cleaner + bh +wosk

na 2 bh +wosk

na 3 wosk tylko

przejedź ręką i porównaj fakturę powierzchni. Mówi się ze nie zawiera ścierniwa w 100% ale różnice wyczujesz bezproblemowo chyba ,że wchodzi w reakcję z apliaktorem nawet bawełnianym i to on własnie ścina.

 

Dokładnie taki test zrobiłem na 323c

pół maski to było DJ LPL +BH + DJ Purple Haze

drugie pól DJ LPL + wosk Formuła 1 :)

 

W świetle słonecznym i pod ręką widać różnice.

Pytanie czy między DJ LPL a DJ Purple Haze Wciskać BH?

 

 

 

Moim zdaniem tak. Masz srebrne auto wiec BH przyciemni je i wraz z Purple Haze pociagnie głębie lakieru. Będziesz zadowolony. Tylko BH dobrze wypracuj aby dał połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak. Masz srebrne auto wiec BH przyciemni je i wraz z Purple Haze pociagnie głębie lakieru. Będziesz zadowolony. Tylko BH dobrze wypracuj aby dał połysk.

 

Znaczy ten zestaw chcę na zielonym wykorzystać :)

bo teraz Nattego Blue mi szkoda ze srebrnego ściągać , powinien wytrzymać z 2msce, chyba ze wczesniej zejdzie to przed zimą jeszcze położę tą mieszankę na próbę

a na jesieni pójdzie Coli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, na ile srednich samochodow z lakierem vw starczy 300g pasty FC+ ? bedzie lepsza wydajnosc niz prz fg500?

 

Moim zdaniem FG500 bardziej wydajna. 300 g na ile starczy ciężko określić. Są różne lakiery i różne ich stany. Ja zużyłem cały zielony korek na 8 aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd sie przyznać ale pojechałem po butapren do marketu bo kleiłem gabke w fotelu w puncie. zostawiłem ten klej na przednim siedzeniu w fiacie albea na słoncu ... i wyciekł na fotel pasażera. Pomocy!!! czym to usunąć? plama wielkosci kciuka. zacząłem go zrywać bo juz troche przysechł ale nie chce do końca odejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiegoś podstawowego zestawu do mycia autka. Coś gdzie byłby np. APC i inne środki, które po prostu są ''must have''

 

Czy ktoś mógłby mi wypisać co powinienem nabyć?

 

Żadnych polerek raczej nie przewiduje bo nie mam sprzętu i 5 dni czasu :) po prostu chcę porządnie umyć autko od wewnątrz i zewnątrz.

 

Głównie prosiłbym o akcesoria i środki. Tapicerka jest skórzana z drewnem.

 

A drugie pytanie : W jaki sposób mogę usunąc podkład z szyb? auto miało malowany zderzak i papraki zostawiły podkład do farb na szybie, który widać pod słońce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.