Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Porównywalnie do tego stopnia ,że ja nie widzę różnicy w blasku przy obydwu metodach. S&G jest dość wydajny ale nie pozwala mu na to oryginalny atomizer który za dużo dozuje.Ja najpierw daje dwa pełne strzały na ręcznik i później w zależności od elementu - maska,dach 2 razy; błotniki po razie; drzwi po 2 takie do połowy spustu itd.

Efektem jest bardzo przyjemne osuszanie i brak zacieków połączony z dobrym glossem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultratouch, dzieki za podpowiedz. Sprubuje ta metoda, chociaz czesto myje na myjkach bezdotykowych (mam taka gdzie moge spokojnie umyc wiadrami) gdzie na koniec mozna splokac auto woda zdeminaralizowana. W ten sposbob nie zostaja zacieki, ale majac dostep wylacznie do zwyklej wody mysle, ze warto sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowe użycie UC wygląda tak: nakładam na pada wcieram a później wycieram MF ?

A czy po użyciu UC można od razu nakładać clinera ?

Tak... ja czasem jak mam wenę to po UC spłukuje i wysuszam auto, ale nie ma takiej potrzeby. Potem cleaner i wosk :)

 

A ja mam takie pytanko... który wosk z testerów DODO najbardziej nada się do grafitu (szary) Audi. Póki co chyba wezmę Blue Velvet'a? Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt 8-)

 

Do rzeczy...

Nie mam czasu na korektę ale mam PB BH :)

Mam zamiar wyglinkować autko, później 2 warstwy BH i na to colli 476.

Pytanie w jakich odstępach czasowych nakładać to wszystko :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż do tej pory do mycia auta stosowałem szampony z marketów i zostały mi ich spore zapasy wiec chciałem zapytać czy mogę te szampony wykorzystać do mycia auta metodą na 2 wiadra. Mowa o:

 

1. http://www.olejesmary.eu/kosmetyki-samo ... skiem.html

2. http://www.rimkowalczyk.pl/k2-express-p ... skiem.html

 

Czy "niby wosk" zawarty w tych szamponach nie przeszkodzi mi w robieniu korekty lakieru Meg's UC na wcześniej przygotowaną powierzchnie i muszę koniecznie kupić inny szampon?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadro z castoramy i masz przy kasie do kupienia pokrywki do niego.

 

Pamiętam, że był jakiś filmik, a na nim ktoś nabijał na wiaderko taką ''tuleje'' i później można było nakręcić na nią pokrywke (normalnie był gwint)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że był jakiś filmik, a na nim ktoś nabijał na wiaderko taką ''tuleje'' i później można było nakręcić na nią pokrywke (normalnie był gwint)

 

showcarshine ma w ofercie takie pokrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.