Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

W Markach, moje oba szwagry robiły, obaj bardzo zadowoleni. Jeden stalówki na biało drugi alusy na taki kolor, co się mieni od szarego do czarnego, bardzo ładnie :)

Gość przy tobie puszcza czy są proste, jak przywieziesz - żebyś wiedział ile będzie kosztowało, terminowi i mili. Powtarzam za szwagrami ;)

http://www.regeneracjafelg-warszawa.pl/

Ja robiłem w Grodzisku, bo miałem bliżej, ale jak bym miał drugie felgi, to bym zawiózł do Marek. Wyszły nieźle, ale te szare szwagra ładniej ;)

Dużo czytałem o firmie na Instalatorów, że kiepscy. Kolega z innego forum tez mi pisał, że odradza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, w sklepie gdzie chcę kupić słoneczka, będą dopiero w przyszłym tygodniu. Nie mam w domu ani jednego aplikatora piankowego (stare są niezdatne już do użytku). Chciałbym w ten weekend nałożyć wosk - czy w jakimś supermarkecie znajdę coś, co może jednorazowo posłużyć do tego celu? Jakieś gąbeczki się do tego nadadzą? Właściwie to też pianka... Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sklepie gdzie chcę kupić słoneczka, będą dopiero w przyszłym tygodniu. Nie mam w domu ani jednego aplikatora piankowego (stare są niezdatne już do użytku). Chciałbym w ten weekend nałożyć wosk - czy w jakimś supermarkecie znajdę coś, co może jednorazowo posłużyć do tego celu? Jakieś gąbeczki się do tego nadadzą? Właściwie to też pianka... Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?

 

Może ręcznie ale jaki wosk?

 

Na upartego to i mf da się nałożyć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, masz trochę racji, ale w przyszłym tygodniu chciałbym odwiedzić nowo otwarty sklep DetailingGarage :kox: A już z nimi rozmawiałem, ze wpadam po aplikatory - więc wolałbym się wstrzymać :evil:

To i robota niech poczeka ;)

BHP stanowiska ma kluczową rolę,dla końcowego efektu,co by nie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i chyba właśnie tak zrobię. Jutro ostatni egzamin i mam wolne, więc czas będzie również po niedzieli. W takim razie od razu zapytam... do czego używa się aplikatorów z mikrofibry? Z tego co czytałem, dressingi nakładać najlepiej bawełnianym (dla większego matu przetrzeć zwykłą MF).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij ściereczkę i zobacz na metce jaki ma skład włókien. Jak 80% na 20% to jeszcze ok. A jak 100% polyester to nie warto. Takie od 70% już są naprawdę dobre. Niestety na produktach marketowych nie będzie raczej informacji o gęstości włókien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta żółta ravi jest beznadziejna, jest miękka puszysta i ładnie wygląda na zdjęciu, jako mikrofibra nie działa :thumbdown:

 

[ Dodano: 28 Czerwiec 2012, 12:53 ]

Kolega szuka jakiegoś wosku do lakieru matowego możecie coś podrzucić,

 

wiem, ze ma SV - ale kolega nie chce tylko wydać.

Chemical Guys XXX Hardcore Wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.