Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dwie strony wcześniej pytałem o APC

 

Panowie, chciałem kupić nowe APC, do tej pory używałem Megsowego ( to stare ) i Cyclon'a. Czy Surfex HD jest dużo mocniejszy od tych, które mam?

 

generalnie chciałem coś mocniejszego, żeby fajnie się pieniło pod pędzlem i z Marolex'a ( z Megsowego mam świetną pianę ), żeby zmywało dresing z opon/plastików ( te moje rozrobione ~1/8 kiepsko domywają, dopiero za którymś razem jest ok ) no i żebym mógł używać wewnątrz też :)

 

brać Surfex HD czy jest jeszcze coś innego ciekawego?

 

 

podpowie ktoś coś? :roll:

 

chciałem w tym tygodniu zamówienie składać :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IronX lepiej na sucho czy na mokro?

 

Suchy jak większość mazideł ;)

 

[ Dodano: 19 Czerwiec 2012, 19:25 ]

podpowie ktoś coś? :roll:

 

chciałem w tym tygodniu zamówienie składać :song:

 

u mnie Meg's zdaje egzamin i nie wiem po co szukać czegoś lepszego jeżeli w ogóle coś takiego jest :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarniam sobie troche garaz i biore sie za oswietlenie, mam tam jakies lampeczki na scianach ale nie robia roboty i chcialbym cos lepszego na sufit zawiesic, pomocnego przy korekcie. i tu pytanie odnosnie lamp, chodzi o lampy sufitowe - jakie sa lepsze, rastrowe czy te hermetyczne czy wogole same jarzeniowki? i bardziej pomocne beda wiszace wzdluz czy wszerz garazu o ile ma to jakies znaczenie? i w jakich ilosciach? :dontknow: kieruje sie ku 4szt lamp rastrowych powieszonych wzdluz garazu powiedzmy rownomiernie na calej powierzchni sufitu (kazda przy swoim rogu) :o podrzuccie jakies fotki jak to wyglada u Was :) ps. garaz 3x5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade ręcznie wyciągnąć zmatowienie od papieru, które nie zostało dobrze zrobione maszyną?

używałbym do tego UC

 

Raczej będzie ciężko tym bardziej, że maszyną nawet nie zostało wyciągnięte.

Podejrzewam, że zabraknie CI sił ale jak masz ochotę to 2000 -> 2500 -> 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie masz maszyny to leć UC, aż będzie pompa :P Tylko zerknij później pod jakieś światło z daleka, czy nie ma 'kraterów' w klarze.

To, że powierzchnia nie jest już matowa, to nie znaczy, że jest cacy ;)

 

W ogóle to po jakim papierze i na jakim lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, po jakim papierze to nie wiem gdyż robione było to przy korekcie przez jednego z forumowiczów. lakier to czarna perła. co ciekawe to zmatowienie jest widoczne tylko w nocy przy sztucznym świetle :o:o

gruby_RS, maszyny ni mo :P a obawa przed kupnem i zepsuciem lakieru jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.