Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

a teraz takie małe sprostowanie myśli moich

rozumiem że DODO JUICE LIME PRIME to cleaner który można nałożyć słoneczkiem i wypolerować czym ? microfibrą ? wosk również nakładamy słoneczkiem i polerujemy microfibrą ?

Wtrącę tylko, że cleaner należy wypracować na lakierze, a nie nałożyć jak wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

Czy można nakładać maszynowo AIO AF Tripple za pomocą polerki rotacyjnej i padu wykańczającego? W instrukcji stosowania Tripple jest napisane, ża służy do nakładania ręcznego, ale w związku z nabyciem Kestlera SIM 180 i odpowiednich padów zastanawiam się nad takim nakładaniem AIO.

 

Liczę na pomoc

--

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, nawet maszynowo będzie lepszy efekt ;)

 

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie aktywna piana "penetruje" auto (Peugeot 206), a ja przygotowuję się do jego mycia, glinkowania i nałożenia AIO. Mam nadzieję, że zdążę przed meczem :)

 

Czy nakładać AF Tripple padem żółtym czy pomarańczowym Flexipada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkaliście sie z czymś takim żeby NIELSEN TAR AND GLUE REMOVER i NIELSEN BRILLANCE ROZWALAŁ Wam atomizery do butelek PET 500 ml ?

Czy ja mam tylko takiego pecha że przelałem Nilsena T&G i do opon do butelek PET z atomizerem i przestały działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chyba płyn do szyb czy jakiś preparat w płynie do nabłyszczania kokpitu tego nie wymaga a widzę że np. APC czy Nilseny do owadów czy opon to już wymagają jakieś PANCERNEGO

a jeszcze druga sprawa APC 1:4 jest dużo mocniej zrzerne niż jakiś płyn do felg ????

bo dzisiaj zrobiłem test APC 1:4 vs tenzi do felg no i muszę powiedzieć że lepiej felgi zdecydowanie domywa APC 1:4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółtym ;)

 

Wielkie dzięki. Niestety dziś już nie zdążę położyć Trippla, bo dopiero skończyłem myć samochód po glinkowaniu. A za chwilę mecz... Dodatkowo nie mam dobrego światła, więc mogę pracować przy świetle dziennym :D Ale niedługo kupię jakieś dobre lampy, jest to konieczne z tego co widzę.

 

--

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam : )

 

Niemal w każdej relacji w dziale PSB widzę np. całe wnętrze wypryskane APC i pędzelkowanie. Tylko jak potem to APC wymieszane z brudem jest usuwane z kokpitu i innych elementów wnętrza ? Chyba nie wodą z węża ogrodowego ? :D:-]

 

To samo dotyczy wnęk. Jak z wnęk usuwacie APC wymieszane z tym cały syfem. (chodzi mi o wnęki drzwiowe i klapy bagażnika.

 

Oraz ostatnie pytanie czy macie jakiś sprawdzony sposób na pranie tapicerki bez użycia odkurzacza piorącego ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal w każdej relacji w dziale PSB widzę np. całe wnętrze wypryskane APC i pędzelkowanie. Tylko jak potem to APC wymieszane z brudem jest usuwane z kokpitu i innych elementów wnętrza ? Chyba nie wodą z węża ogrodowego ?

Microfibrą a ze szczelin możesz się wspomagać odkurzaczem.

To samo dotyczy wnęk. Jak z wnęk usuwacie APC wymieszane z tym cały syfem. (chodzi mi o wnęki drzwiowe i klapy bagażnika.

Najlepiej myjką ciśnieniową.

Oraz ostatnie pytanie czy macie jakiś sprawdzony sposób na pranie tapicerki bez użycia odkurzacza piorącego ?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.