Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jest jakaś gąbeczka do polerowania bardzo wąskich elementów takich jak chromowane listwy, żeberka w grillu itp?

 

Możesz sam zrobić sobie odpowiedni dla siebie rozmiar np. wycinając z tricolora lub kupić sobie specjalne akcesoria do założenia na wiertarkę/wkrętarkę - zależnie od potrzeb... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie "specjalne akcesoria" mi chodzi. Tylko nie wiem gdzie tego szukać i pod jaką nazwą.

Mogą być na wiertarke, ale samemu wycinane np. z tricolora raczej się nie przydadzą bo niby jak to zamontować na jakąś maszyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Który talerz mocujący polecacie dla początkującego [to co już posiadam - Polerka GRAPHITE, gąbki FLEXIPADS biała, żółta, pomarańczowa]

 

FLEXIPADS Talerz mocujący 125mm z rzepem, gwint M14, Soft-żółty

 

FLEXIPADS Talerz mocujący 125mm z rzepem, gwint M14

 

FLEXIPADS Talerz mocujący 125mm z rzepem, gwint M14, pianka 12mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Który talerz mocujący polecacie dla początkującego [to co już posiadam - Polerka GRAPHITE, gąbki FLEXIPADS biała, żółta, pomarańczowa]

 

FLEXIPADS Talerz mocujący 125mm z rzepem, gwint M14, Soft-żółty

 

FLEXIPADS Talerz mocujący 125mm z rzepem, gwint M14

 

FLEXIPADS Talerz mocujący 125mm z rzepem, gwint M14, pianka 12mm

 

 

Odpuść ostatni.

 

Pierwszy jest naprawdę dobry, wystarcza do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przetapiałem wosk już nie raz .Bierzesz rondelek z wodą wsadzasz do niego pojemnik z woskiem i do rondla nalewasz wody tak na 1/3 wysokości opakowania wosku. Nagrzewasz ale starasz się nie doprowadzać do wrzenia tak aby chlapiąca woda nie dostała się do wosku (dlatego taka ilość wody). Jak zobaczysz ,że wosk cały jest płynny wyłączasz, wyjmujesz wosk i odstawiasz w TEMP POKOJOWEJ do wystygnięcia i stwardnienia (najlepiej na noc).NIE ŁADOWAĆ WOSKU DO LODÓWKI. Jak wosk ma grudki to musiałeś go zmrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.