Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, kojarzycie opakowania próbek wosku RG 42 i 55? Czym to nakładać? :kox: chciałbym żeby wystarczyło na cały samochód.

 

ja nakladalem Dodo Juice - Supernatural Finger Mitt. starczylo spokojnie na ponad 2 aplikacje kombiaka. nakladajac po jednej warstwie smiem twierdzic ze wystarczyloby na 3 aplikacje. Tym aplikatorem dodo naklada sie naprawde mgielke - swja droga jedyny aplikator ktorym potrafie nalozyc tak cienka warstwe miglior ze nie mam najmniejszych problemow z polerowaniem a wiec w przypadku rg wydajnosc bedzie bardzo duza.

 

fingermittonhandhires.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierwsze w życiu podejście do detailingu - zaczne od niewdzięcznego srebrnego lakieru, i mam pytanie:

Pomiędzy dwoma warstwami srp godzinka przerwy (myć samochód pomiędzy, czy ryzykować drobinki kurzu? a może delikatnie przetrzeć wilgotną rękawicą?), potem po dwóch godzinach megs #16 (i pytanie jak wyżej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Niedługo bede kupował Das6 i mam pytanie co do polerowania: Co iles tam ''przejazdów'' maszynka trzeba oczyscic pad szczotką a w przypadku maszyny das6 też tak sie robi??? Bez obciążenia bedą na tyle wystarczające obroty żeby wyczyscic???Niemiałem takiej jeszcze maszyny w rekach wiec niewiem ocb. Drugie pytanko czy do czyszczenia pada mogę użyc szczotki np. do ubran z miękkim włosiem??? Bez przesady ale nie dam ponad 70zł za bzdurną szczotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.