Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Normalna procedura. Solidne mycie, dekontaminacja, polerowanie w miarę możliwości, cleaner i zabezpieczenie LSP. Później regularne mycie.

 

Kiedyś na innym forum jeden user miał problem z osadem z jakiejś hałdy. Kupił Duragloss'a 101 i ONR'a i stwierdził ,że nie ma już problemów z osadem i taki zestaw mu wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak byłem tam, to można było przywieść z sobą 400 szt. chyba przez ten czas nic się nie zmieniło. Zresztą nie wiem, czy jest sens zabierania fajek ze sobą, bo tam są tańsze, przeważnie kosztują 5-6 zł na nasze. 6 zł zapłaciłem tam za nasze Polskie Marlboro w ich Carrefourze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak byłem tam, to można było przywieść z sobą 400 szt. chyba przez ten czas nic się nie zmieniło. Zresztą nie wiem, czy jest sens zabierania fajek ze sobą, bo tam są tańsze, przeważnie kosztują 5-6 zł na nasze. 6 zł zapłaciłem tam za Marlboro made in Poland ;)

 

:good: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy APC AUTOSMART G 101 w stężeniu 1:10 można wyczyścić jasna materiałową tapicerkę ?

Nie powinno być szkód,ale sprawdź w miejscu mało widocznym.

Ja materiał na boczkach,tylko czarny potraktowałem mocniejszym stężeniem,bo taki miałem i jakoś przeżyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fotelach no i w sumie boczkach ;) no i z tym odessaniem mam problem bo nie posiadam takiego odkurzacza i obawiam się że bez tego to będzie syzyfowa praca

No to ja bym się nawet nie bawił,bo na boczku to ja zrobiłem takie bieżące czyszczenie :?

Ale odkurzacz na mokro to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przypadłość wszystkich ,a przynajmniej większości Golfopodonych VAGów z tamtego okresu. U mnie gumki się zabieliły mimo że nigdy wcześniej nie psikałem po nich żadną chemią, no i do tej pory nie znalazłem na to remedium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,szybkie pytanie-czym skutecznie usunąć "zapach" wymiocin z pasa bezpieczeństwa?

 

Wieczór panieński udał się aż za bardzo :/

 

Pranie. Po prostu porządnie wyprać aby wypłukać resztki kwasów i rokładającego się pożywienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.