Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja mam pytanie, czy w pl u kogos idzie dostac urzadzenie dzialajace na takiej samej zasadzie jak to ?

potrzebuje czegos do wlasnie takiego osuszania samochodu

Jest już taki topic, który w zasadzie wyczerpał formułę propoyzcji i przemyśleń nt. urządzeń do osuszania:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8178

Black Baron jest bardzo fajny (z tego co oglądalem na YT) ale jest pieruńsko drogi. Za 2-3 stówy najbardziej oplaca się kupić odkurzacz z funkcją "wydmuchu". Powyżej 1000zł inwestowalbym raczej w kompresor niż urządzenia a'la Black Baron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cezek, mycie na dwa wiadra, żeby nie było nigdzie piachu i innych wynalazków + miękki ręcznik z mikrofibry. Jakis fluffy lub jego zamiennik ;)

 

Mam dwa fluffy do osuszania tyko chce tez wiedzieć jak to robić czy przykładać do lakieru czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Do usunięcia lekkich holsów, swirili itd chce użyć cleanera VP achilles drep oczywiście na maszynie.

Jaki pad najlepszy ? Twardy, średni ?

Czy po przejechaniu VP achilles drep użyć ipa i dopiero wosk??

Na jakich obrotach robić ?

Lakier audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy, więc witam wszystkich serdecznie

 

Auta u mnie na podwórku stoją w odległości 20m od dość sporego pieca (w dobę potrafi tona opału przez niego przejść). Przez to na wszystkich autach mam osad po sadzy, który wygląda tak:

 

img20120603153518kopiow.jpg

 

Czym to usunąć i czym zabezpieczyć lakier i szyby przed ponownym pojawieniem się osadu?

 

Pozdrawiam

 

Nikt nie pomoże? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.