Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ulik87Sprawdź czy przypadkiem lakier to nie jest jedna wielka tarka zrobiona z soków z drzew. Kwiecień - Maj to jest taki okres w którym wszystko może moment przestać kroplekować i sprawdzanie trwałości wosków średnio się udaje. Lipa może być już przy pierwszym myciu.

 

ulik87, wydaje mi się, że właśnie megsowy gold class nie jest przyjazny dla wosków. Nie wiem jak ten szampon VP.

 

To źle Ci się wydaje. Ani jeden ani drugi nie powinien zrobić krzywdy 476.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umknęło mi to :o ale dziękuję uprzejmie :good:

 

ultratouch to też po części racja. co chwilę usyfiona jest jakimiś badziewiami z drzew. no nie da się zawsze postawić tak, żeby na nią nic nie leciało...ale sądziłem, że wosk powinien dłużej wytrzymać takie ataki :o a tu po 2-3 tygodniach kończy się legendarna trwałość.

spróbuję nałożyć jeszcze raz na "czysty" lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nawet nie mówcie ze Coli nie lubi sie z Achillesem, bo właśnie niedawno taki cleaner kupiłem właśnie pod Coli. Gdzieś na forum było że Coli na Achillesie jest nie do zabicia... i ogólnie ludzie kładą wosk na nim i nie ma problemów... Jeszcze nie zdarzyłem sam przetestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk wytrzymuje tylko powierzchnia jest zanieczyszczona i zabija kropelkowanie oraz zrzucanie wody. Jakbyś teraz przeleciał samochód delikatną glinką to byś zobaczył krople na nowo.

 

to jeszcze się wstrzymam do następnego mycia i przelecę lekko glinką.

zobaczymy, czy kropelkowanie wróci :-]

myję samochó regularnie, więc soczki nie powinny mieć czasu dobrze wgryźć się w lakier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zastosować co chcesz i na własnej skórze się przekonać jakie rezultaty osiągniesz. Lakier Ci od tego nie spłynie z auta :)

 

Jeżeli natomiast chcesz wiedzieć co najlepiej będzie działać pod względem trwałości ze #105 to moim zdaniem Ultimate Polish gdyż wg. opisu będzie najlepiej spośród wymienionych współgrał. Sam takiego połączenia nie testowałem ale jeżeli to masz i nie chcesz nic więcej dokupować to IMO spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy, więc witam wszystkich serdecznie

 

Auta u mnie na podwórku stoją w odległości 20m od dość sporego pieca (w dobę potrafi tona opału przez niego przejść). Przez to na wszystkich autach mam osad po sadzy, który wygląda tak:

 

img20120603153518kopiow.jpg

 

Czym to usunąć i czym zabezpieczyć lakier i szyby przed ponownym pojawieniem się osadu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czytając forum nie doszukałem się informacji na nurtujący mnie cały czas temat :o mianowicie auto nawoskowane pięknie ładnie wszystko spoko kropelkowanie też :good: ale po deszczu jak krople wyschną na aucie jednak zostają ślady po kroplach a że mam ciemne kolory aut jest to uciążliwe tym bardziej że czasem jak to nasz klimat pada 3 x w tygodniu . Potrzebuję szybkiej odpowiedzi co z tym zrobić ....?? Bo może ja coś żle robię woskując ? aaa i jak narazie zmiana klimatu nie wchodzi w grę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czytając forum nie doszukałem się informacji na nurtujący mnie cały czas temat :o mianowicie auto nawoskowane pięknie ładnie wszystko spoko kropelkowanie też :good: ale po deszczu jak krople wyschną na aucie jednak zostają ślady po kroplach a że mam ciemne kolory aut jest to uciążliwe tym bardziej że czasem jak to nasz klimat pada 3 x w tygodniu . Potrzebuję szybkiej odpowiedzi co z tym zrobić ....?? Bo może ja coś żle robię woskując ? aaa i jak narazie zmiana klimatu nie wchodzi w grę :-]

 

Mi też krople wyschnięte zostają, nie unikniesz tego. Ja wtedy jadę na dwa wiadra i QD przelecę, wygląd jak po woskowaniu. Oczywiście częściej niż raz w tygodniu nie chce mi się....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.