Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Thezoo wydaje mi się że do maski tylko z papierem. Ktoś pytał o LT, na początku byłem nim zachwycony ale po czasie stwierdzam że nadaje się tylko do osuszania i wycierania progów, jako QD jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W przyszlym tygodniu robie trase do Warszawy ok 1600km, auto zadbane po korekcie, wywoskowane.

Potrzebuje namiarow nie tyle na firme detailingowa, co na dobra myjnie reczna w Wwa, ktora przywroci blask autu po dlugiej podrozy.

Najchetniej zrobilbym to sam ale nie mam warunkow i nie jestem z Wwa.

 

Prosze o pomoc, pozdrawiam!

Auto Beauty :good: zrobią Ci na dwa wiaderka, ceny przystępne :mrgreen:

 

mapka jakby co ;)

 

Link mapka

 

Dzieki serdeczne, melduje sie u nich w przyszlym tygodniu, bedzie sporo robactwa i komarow do zdrapywania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thezoo wydaje mi się że do maski tylko z papierem. Ktoś pytał o LT, na początku byłem nim zachwycony ale po czasie stwierdzam że nadaje się tylko do osuszania i wycierania progów, jako QD jest bardzo słaby.

Po wodnym nie będzie problem wyjść ręcznie do połysku? Mam podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre napisał/a:

Thezoo wydaje mi się że do maski tylko z papierem. Ktoś pytał o LT, na początku byłem nim zachwycony ale po czasie stwierdzam że nadaje się tylko do osuszania i wycierania progów, jako QD jest bardzo słaby.

 

Po wodnym nie będzie problem wyjść ręcznie do połysku? Mam podobny problem.

Ręcznie może w jakimś stopniu uda Ci się wyprowadzić lecz maszyną będzie szybciej i lepiej. (zależy również po jakim papierze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim preparatem po korekcie z Menzerną mogę przejechać karoserię aby wypełnić pozostałe ryski ( niektóre praktycznie do podkładu gdzie dalsza korekta była niemożliwa ). Jako odżywkę/cleaner mam Lusso Revitalizing Creme i wosk Collinite 845 Insulator Wax - czy takie wypełniacze negatywnie wpływają na trzymanie się wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który preparat do drobnych rys waszym zdaniem jest najlepszy? jakiś jest lekko ścierny do aplikacji ręcznej aby nie narobić maszynowo hologramów? czy jest na tyle dobry że nie ma szans narobić hologramów? bo pracując finiszującą pastą nie robię hologramów, a pozostają tylko płyciutkie rysy które wolał bym czymś zamaskować bo lepiej zostawić powłoki bezbarwnego jeszcze w razie czego na przyszłą korektę niż dalej katować :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który preparat do drobnych rys waszym zdaniem jest najlepszy? jakiś jest lekko ścierny do aplikacji ręcznej aby nie narobić maszynowo hologramów? czy jest na tyle dobry że nie ma szans narobić hologramów? bo pracując finiszującą pastą nie robię hologramów, a pozostają tylko płyciutkie rysy które wolał bym czymś zamaskować bo lepiej zostawić powłoki bezbarwnego jeszcze w razie czego na przyszłą korektę niż dalej katować :ad:

 

UC Megsa + Tricolor ... Trochę ciężka praca, ale drobiazgi usuwa i hologramów na miękkim japończyku nie narobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, oglądałem test:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6130

 

Nie mam tego produktu, jednak zamówiłem Shiny Garage Lime APC (mój pierwszy APC - dlatego celowałem w tańsze). Można nim osiągnąć podobne efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.