Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam takie pytanko, wiem że do UC jest polecany aplikator tri color takiego jeszcze nie mam ale rozumiem że używa sie go do UC tylko jedną stronę a czy można spokojnie zastosowac np. VALETPRO POLISHING- APLIKATOR TWARDY tego można używac z dówch stron. I czy jak auto było glinkowane ze 2 miesiące temu to przed użyciem UC wsytarczy umyc i jechać UC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy jak auto było glinkowane ze 2 miesiące temu to przed użyciem UC wsytarczy umyc i jechać UC

Jeśli stało przez ten czas w garażu, to leć śmiało, jeśli nie to glinka niezbędna. Z resztą przejedź palcem (może być w foliowym woreczku) po lakierze i sprawdź, czy coś wyczujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, wiem że do UC jest polecany aplikator tri color takiego jeszcze nie mam ale rozumiem że używa sie go do UC tylko jedną stronę a czy można spokojnie zastosowac np. VALETPRO POLISHING- APLIKATOR TWARDY tego można używac z dówch stron. I czy jak auto było glinkowane ze 2 miesiące temu to przed użyciem UC wsytarczy umyc i jechać UC

 

 

Do zdecydowanej pracy przy użyciu UC Valet PRO Ergo Polishing Applicator jest bardzo dobry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meliscie doczynienie z firma Carvalet ??

a masz coś na oku ? na pewno nie polecę płynu do aluminium felg, produkt do smoły przeciętny, środki do prania tapicerki nawet dobre, reszty nie używałem[/quot

 

a wosk na mokro ??

ja używam np. coptit i jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ... wczoraj wieczorem ktoś wystawił komplet past 3M (korek zielony, żółty i niebieski) rano sobie go zarezerwowałem pojechałem do pracy ... i teraz nie mogę tego tematu znaleźć żeby skontaktować się ze sprzedającym, może kojarzy ktoś kto to wystawił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie, miałem robioną polerkę i w niektórych miejscach są otarcia na uszczelkach gumowych. Czym to najlepiej doczyścić?

 

Sam wspomagałem się APC 1:10 i schodziło pierwszorzędnie, także polecam :good:

 

Dzięki dziś wypróbuje jak pogoda pozwoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.