Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak (zdjęcie z tel)

Obrazek

 

No nawet ciekawie wyszło. A możesz mi powiedzieć jak z wytrzymałością ?

 

JM63.

 

Raczej nic nie bedzie z ściernego bo mam kwarca na lakierze. A co do maszynki już by dawno była tylko nie ma garażu. A na chmurkę to po co mi ? Tym bardziej że miejsca zbytnio też nie ma .... PIĘKNE KROPELKI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia :D coś w tym jest :ad:

 

Póki co zrobiłem dwa samochody zestawem:

 

1. Shiny Garage Strawberry Car Wash 5l

2. CarPro Cquartz 2x100g

3. Finish Kare 425

4. Menzerna 500

5. Menzerna 2500

6. Menzerna 4000

7. Lusso Revitalizing Creme

8. MAC-Prickbort 124

9. Shiny Garage IPA

> >10. Collinite 845 Insulator Wax

> >11. Nielsen Brillance

> >12. Nielsen Super a Sheen

> >13. RainX + niewidzialna wycieraczka

> >14. Nielsen Chemicals Finesse

 

Jest jakaś lepsza odżywka od Lusso? Dokupić coś jeszcze ciekawego? Jest coś do prania tapicerki bez odkurzacza piorącego? Czy bez tego nie da rady? Wosku Coliego zostało 3/4 butelki może troszkę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten szampon jest kiepski? Ogólnie imo słabo się pieni, to mój pierwszy szampon z tych "droższych" ale wydaje mi się że tańsze szampony z merketu lepiej się pieniły :P

 

Piana nie jest wyznacznikiem jakości szamponu- np zymol pieni się średnio. Chociaż ja uwielbiam pianę- podobnie jak większość forumowiczów ;)

 

Jeśli myjesz normalną wodą, to nie ma bata, żeby zacieki nie zostały.

Ręcznik + QD.

ewentualnie, przy dobrym świeżym wosku większosć możesz wysuszyć wodą destylowaną z konewki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, Poluje na QD. Wyczytałem że Chemical Guys Pro Detailer jest OK, chwilowo go nie ma w SCS, zobacze kiedy mi odpiszą że będzie dostępny, jak długo to poszukam innego. A ręcznik i tak planowałem zanabyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak z Tenzi, jest kilka produktów którymi można się zainteresować.

 

 

Na forum był przedstawiciel Carvaleta z Opola (impulsator), który min robił test mikrofibry do polerowania wosków- test polegał na tym, że moczył ją w szklance i sprawdzał ile wchłonie wody. :lol: Za kryptoreklamę zestał wywalony z forum.

Następnie po zmianie nicka w dziale PSB zamieścił projekt robiony kosmetykami tej firmy, przeszło bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meliscie doczynienie z firma Carvalet ??

a masz coś na oku ? na pewno nie polecę płynu do aluminium felg, produkt do smoły przeciętny, środki do prania tapicerki nawet dobre, reszty nie używałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Auto, którym będę się opiekował ma bardzo jasny, błękitny (jakby zmieszać błękit ze srebrnym), perłowy lakier który w słońcu robi się delikatnie zielonkawy. Czy do tego typu lakierów stosuje się jakieś konkretne rodzaje kosmetyków? Gdzieś podłapałem na forum, że nie wszystkie kosmetyki dają radę z jasnym lakierem.

Zatem czy mam na coś zwrócić uwagę wybierając szampon, glinkę, cleaner, politurę, wosk? Są jakieś dedykowane produkty do jasnych lakierów, może mają jakieś oznaczenia?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gameoholik, szampon i glinka raczej nie maja znaczenia przy kolorze auta. Ale natomiast politura i wosk już tak. Przykładowo PB Black Hole jest dedykowany do ciemnych lakierów, natomiast PB White Diamond do jasnych. Przejrzyj działy na forum - Politury i Woskowanie - a znajdziesz coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szybkie pytanko za 100pkt - Czy 30ml wosku DJ PH starczy na BMW E23? Czytam, że niektórym schodzi 3g(!) na auto. Nie wiem czy nakładając wosk po raz pierwszy jestem w stanie powtórzyć taki wyczyn?

Pozdrawiam.

spokojnie wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.