Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem Focusa i SF 4000 świetnie usuwa hologramy przy 2500 obrotów - tylko pamiętajcie kontrola lakieru najważniejsza! Polerkę robiłem znaną wszystkim silverline.

 

Stan lakieru masakra, samochód mało co miał połysku. Najgorzej było doczyścić wnęki w drzwiach z czegoś ala smoła, karoseria też posiadała mnóstwo smoły, ale udało się! Łączna ciężka 14 godzinna praca przyniosła oto taki efekt:

 

przedipo.jpg

 

Mina właścicielki ( widać w odbiciu karoserii ) po zobaczeniu swojego auta na drugi dzień BEZCENNE !! :)

 

img20120526005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hologramy przy 2500 obrotów

Ta pasta ma maksimum robocze na poziomie 2000 obr. Przy 2500 zagrzałeś pada, pastę i zapewne coś tam się uchowało. (ale może nie) SF4000 ma super właściwości natłuszczające.

 

Mina właścicielki po 3 myciu bezcenna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=230547&highlight=trigger

 

 

why we use now special full plastic spray heads?

 

we faced in the past complains about the changing color inside the bottle. this was due to the metal spring inside the spray head which most triggers use , even the so called chemical resistant types.(these spring are mostly made in China and has rust on them from the beginning)

thats why we started lately to use only plastic spring inside the triggers, this way no more possible to react with any irons until used :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, jeśli chcesz coś ściernego pod Carbona, to możesz spróbować z testerem ClearKote Vanilla Hand Glaze i w międzyczasie odkładać na maszynę i HDC ;)

Wytrzymało ze dwa miesiące, ingi więcej niż zadowalające:

32536013.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w poniedziałek woskowałem auto Colli 476S, wczoraj po tygodniu umyłem je szamponem (Smartwax Smartcarwash), i na samochodzie zostały mi brzydkie zacieki...

 

Pytanie czy polecacie jakiś środek którym można jeszcze przelecieć samochód aby usunąć te zacieki, czy może wysuszać auto ręcznikiem i wtedy zacieki nie powstaną?

 

A może ten szampon jest kiepski? Ogólnie imo słabo się pieni, to mój pierwszy szampon z tych "droższych" ale wydaje mi się że tańsze szampony z merketu lepiej się pieniły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.