Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

co poleacie na owady?jest teraz tego multum

Nawoskowanie samochodu, np. po Naviwax bardzo łatwo schodziły robale ale każdy świeży, w dobrej kondycji wosk powoduje, że robale złażą samym ciśnieniem lub przy użyciu rękawicy.

no ja mam polozony carbon i victoria zobacze jutro jak bede myl jak schodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy pranie mikrofibry w mydle typu palmolive itp potem porządne wypłukanie w ciepłej wodzie może uszkodzić strukturę mikrofibry?

 

Raczej nie, a do prania padów i MF polecane jest mydło Biały Jeleń.

 

Może działać tak jak płyn do płukania czyli sklejać włókna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo takie pytanie zadal mi dzis znajomy. dokladnie to samo mu powiedzialem, nalozyc dobry wosk, albo nawet 2 warstwy i latwiej bedzie je usunac. musze go zaprosic do siebie ;) swoja droga to on chyba przyciaga wszelkie robactwo, bear grylls mialby czego tam szukac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystał ktoś z rękawicy do mycia firmy Tupperware? Mam taką z frędzelkami i drugą w całości z mikrofibry do wnętrza, gładką. Do tego czasu z nich korzystałem, ale nie byłem jeszcze "uświadomiony" w temacie dbania o samochód. Niedługo będę się zajmować paroma samochodami (tzn. pełna korekta, wosk itd.) i nie jestem pewien czy nadal będę mógł myć samochód tą rękawicą, czy może jest za mało delikatna do mycia po korekcie. Póki co sam zauważyć nie mogłem czy w jakiś sposób może uszkodzić lakier, bo i tak był obficie zarysowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pranie mikrofibry w mydle typu palmolive itp potem porządne wypłukanie w ciepłej wodzie może uszkodzić strukturę mikrofibry?

 

Raczej nie, a do prania padów i MF polecane jest mydło Biały Jeleń.

 

Może działać tak jak płyn do płukania czyli sklejać włókna.

 

Czyli w czym najlepiej prać/płukać mikrofibry żeby nie zniszczyć jej włókien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pranie mikrofibry w mydle typu palmolive itp potem porządne wypłukanie w ciepłej wodzie może uszkodzić strukturę mikrofibry?

 

Raczej nie, a do prania padów i MF polecane jest mydło Biały Jeleń.

 

Może działać tak jak płyn do płukania czyli sklejać włókna.

 

Czyli w czym najlepiej prać/płukać mikrofibry żeby nie zniszczyć jej włókien ?

 

Miałem na myśli, że palmolive może sklejać włókna. Prać oczywiście w szarym mydle czyli w Białym Jeleniu (na rynku chyba nie ma innego szarego mydła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.