Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kobi,

Szare mydło

 

Dzięki ;)

 

Czy jeśli w Matizie klosze przednich lamp są plastikowe i zmatowiałe to można je doprowadzić do ładu PlastX czy lepiej pobawić się w papierki wodne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmatowiałe to można je doprowadzić do ładu PlastX czy lepiej pobawić się w papierki wodne ?

 

Papier i pózniej pasty a PlastX to już na sam koniec jak już go masz ;)

 

Tyle, że nie mam maszyny ... chodzi mi o ręczne działanie ;) Papierek ręcznie, ale pewnie pasty o których myślisz (tzn ?) i Plastx maszyną by trza było nakładać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie SRP ale po zimie odświerzałem lakier właśnie Tripplem na twardej stronie tricolora i według mnie dało to lepszy efekt cleanerowy jeśli natomiast bardziej zależy ci na wypełniająco-odżywiających właściwościach AIO to lepsza jest wtedy fibra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Ile czasu mniej-więcej muszę przeznaczyć na pranie tapicerki (podłoga, fotele, kanapa, bagażnik, być może podsufitka), oczywiście wraz z presprayem wcześniej.

Stan tapicerki - fotele i kanapa wizualnie czyste, bagażnik również, podłoga trochę ubrudzona po 14 latach użytkowania, podsufitka - też nie ma tragedii. Jedynie ta podłoga.

 

Pytam, ponieważ będę wypożyczał na spółę odkurzacz piorący, i mniej więcej chcę wiedzieć, ile czasu potrzeba na jedno auto. Drugie ma parę lat i jest wręcz higienicznie czyste w środku, więc przypuszczam że tam tylko raz się przejedzie całość i będzie odświeżone.

Zdaję sobie sprawę że to ciężko określić, zwłaszcza, że będę to robił pierwszy raz, no ale jakiś zakres, czy na te dwa auta to będę potrzebował 4h, 6h, 8h czy może 12h ;)

 

Ważne dla mnie jest to ze względu na to, że odkurzacz jest wypożyczany na cykle 6h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

w planach korekta lakieru Teściowej Aveo - na czymś muszę zdobyć praktyke :evil:

Lakier mocno zniszczony ale to dobrze :kox:

Kolor czerwony metalik. Mam maszynę, komplet padów i past Mazerna.

Po wszystkim pójdzie 845.

 

PYTANIE: co po korekcie, przed woskiem? Chciałbym wyciągnąć wetlooka:) Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.