Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki środek bezpieczny dla wosku do usuwania owadów ? Lata teraz tego dziadostwa i po każdej trasie trzeba to zmywać bo takie flaki nie fajnie wyglądają :) Jak sobie z tym radzicie ?

 

Jeśli masz wywoskowane auto, zapewne wystarczy samo woda z myjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GlasCola, ja psikam z opryskiwacza zwykłą wodą lub demineralizowaną, w zależności od tego, co jest pod ręką, zajmuję się czymś innym, a po paru minutach miękką MF wycieram to, co namokło.

Oczywiście auto nawoskowane.

 

Kiedyś używałem DURAGLOSS BUG REMOVER, ale wg mnie to ściema i zwykła woda, z zapachem i trochę innym kolorkiem.

 

Woda FTW! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki środek bezpieczny dla wosku do usuwania owadów ? Lata teraz tego dziadostwa i po każdej trasie trzeba to zmywać bo takie flaki nie fajnie wyglądają :) Jak sobie z tym radzicie ?

Auto Finesse Citrus Power sam używam i jest :good: i nie rusza mi LSP w dodatku można uzywać tego jako swego rodzaju APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś przy czarnym lakierze metalik na Suzuki SX4?

 

Kolezanka miala wymieniany blotnik na nowy (zamowili w kolorze) no i po wymianie jest zbyt ladny w stosunku do reszty auta... Jest sens poleciec UC recznie? Czy lakier za twardy i sie tak latwo nie podda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny akryl bez bezbarwnego(są w ogóle teraz takie?) czy czarny akryl + bezbarwny?
w lakierni ten sam uni mogą Ci dać w akrylu jak i 2 składnikach, wg mnie lepiej baza + bezbarwny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię właśnie zamówienie i zastanawiam się jaki wosk polecicie do Lusso Revitalizing Creme? Na razie mam na liście wpisane Collinite 845 wax insulator - podobno mega mocny wosk tylko pytanie czy dobrze się zwiąże z lusso? Czy Do lusso jest inny lepsze w podobnej cenie wosk? Zależy mi na wosku który będzie bardzo długo trzymał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy użycie Duragloss 652 pre cleaner daje podobny/ zbliżony/ taki sam efekt jak zastosowanie Meguiar's Ultimate Compound?

 

UC jest agresywniejszy. Za pomoca #652 probowalem ostatnio usunac zarysowania powstale wskutek przylegania gumy bagaznika dachowego w 508 i nie dalo rady, zeszlo dopiero UC na Tricolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam, czytam i wiele o tym, że wciera się, aplikuje woski, cleanery itd. na aplikatorach piankowych, bawełnianych z MF. Nigdzie nie znalazłem jednak najbezpieczniejszego sposobu na wykonywanie tej czynności. Chodzi mi o to czy tak jak w Karate Kid - kolistymi ruchami :kox: czy może prostymi ruchami na elemencie? Co jest najbezpieczniejsze, najdelikatniejsze i najlepsze?

 

Pewnie zostanę zjedzony przez Was Profesjonalistów ale co tam :P

 

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po 250 ml Menzerny 500, 2500 i 4000 wystarczy na zrobienie 6-7 samochodów? Dodam, że trzy z nich mają tylko mikroryski to tutaj qd, cleaner i pasty menzerny 2500 i 4000 pójdą, reszta aut to już nieco większa korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMS, Najwięcej zawsze schodzi pasty cuting czyli 500. 2500 i 4000 powinno wystarczyć na 6-7 samochodów ale z tym FG500 to chyba będzie ciężko ...ale skoro trzy auta mają tylko bardzo płytkie rysy to powinno wszystkiego wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.