Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak cytowac posty zeby w cytacie wyswietlalo sie zdjecie a nie przycisk "obrazek" ?

 

Marcin, jak cytujesz, to wśród cytatu masz też linka do obrazka, wystarczy go skopiować i wkleić miedzy tu

 

np po cytacie masz tak:

 

[quote name="faraon3021"]Sprawca zamieszania Marolex master 1500 plus
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/190/dscf0315vr.jpg/][url=http://img190.imageshack.us/img190/5504/dscf0315vr.jpg]Obrazek[/url][/url][/quote]

 

kopiujesz linka

 

http://imageshack.us/photo/my-images/190/dscf0315vr.jpg

 

i wklejasz jw.

 

czyli wychodzi ci:

 

 

[quote name="faraon3021"]Sprawca zamieszania Marolex master 1500 plus
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/190/dscf0315vr.jpg] 
[/quote]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka mam:

 

Czy do wyczyszczenia winylowego (sztucznego, nie materiałowego) dachu w cabrio mogę użyć SNB MAC APC, jeżeli tak to w jakim stężeniu?.

 

Następnie chcę zabezpieczyć go 303 Aerospace Protectant, jak aplikować ten produkt, psikać na dach i następnie przetrzeć mikrofibrą, czy nakładać aplikatorem gąbkowym?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuję wyjąć licznik z golfa IV żeby zrobić polerkę szybki.

pod licznikiem mam osłonkę którą trzeba najpierw zdjąć i która z jednej strony mi puściła a z drugiej ani drgnie

próbowałem już po dobroci i lekko na siłę w każdym kierunku ale ni hu hu..

szukałem porad na różnych forach VW ale wszędzie piszą że się ją wyjmuje (nikt nie pisze jak.. :o )

 

może ktoś demontował u siebie i wie co i jak, ew, może ma fotkę tego piekielnego zaczepu bym wiedział z której strony go podważyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo już szajby dostaje od czytania, który AIO będzie lepszy :

 

DURAGLOSS 101 Polish & Cleaner

Auto Finesse Tripple ?

 

Auto czarne i zależy ma na odpychaniu kurzu, a to podobno lepiej daje rade przy syntetyku ? Potem po myciu chcę stosować DURAGLOSS Aquawax, czy można go używać pod Auto Finesse Tripple ? Czaję sie na tego tripple bo ma bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trippla to sam w sobie niestety ale będzie ci przyciągał kurz ja kładę na niego Tought Coat który tak jak Aquawax jest sealantem. Ja jednak mimo iż jestem bardzo zadowolony z Trippla polecał bym ci 101 bo jak chcesz kłaść na niego aquawax'a to lepiej kłaść na coś z tej samej rodziny przeważnie daje to lepsze efekty niż mieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trippla to sam w sobie niestety ale będzie ci przyciągał kurz ja kładę na niego Tought Coat który tak jak Aquawax jest sealantem. Ja jednak mimo iż jestem bardzo zadowolony z Trippla polecał bym ci 101 bo jak chcesz kłaść na niego aquawax'a to lepiej kłaść na coś z tej samej rodziny przeważnie daje to lepsze efekty niż mieszanie

 

Ok, zostanę przy DG 101.

A jak to jest z tym Aquawaxem na 101, mam kłaść od razu, czy czekać ?

Ten Aquawax chce używać po myciu auta, żeby podkręcić kolor i przedłużyć trochę życie #101.

Można go używać po każdym myciu ? Czy lepiej poszukać jakiegoś QD w zamian ?

 

Ogólnie auto jest po słabej korekcie zrobionej w s-plusie, i przejściowo chce jakoś zabezpieczyć lakier i ukryć małe rysy do czasu docelowej porządnej korekty - 2-3 miesiące.

 

I jeszcze jedno pytanie, jeśli tydzień temu była robiona polerka pastami 3M, to zakładam, że nie muszę glinkować przed nałożeniem AIO ? Chyba za dużo się tam nie przykleiło co ;).

Umyję tylko porządnym szamponem i tar removerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz sie przewineło, ale do jakiej temperatury można bezpiecznie przechowywać wosk np. coli 476 i inne kosmetyki? Za oknem słońce prazy a w szafce z kosmetykami mam już 27stopni, mimo iz pokój od północnej strony i rolety spuszczone. Piwnicy nie posiadam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zostanę przy DG 101.

A jak to jest z tym Aquawaxem na 101, mam kłaść od razu, czy czekać ?

Ja Tought Coat'a kładę jak już całe auto przelece Tripplem i zaczynam od pierwszego elementu który robiłem Tripplem

jeszcze jedno pytanie, jeśli tydzień temu była robiona polerka pastami 3M, to zakładam, że nie muszę glinkować przed nałożeniem AIO ? Chyba za dużo się tam nie przykleiło co ;) .

Umyję tylko porządnym szamponem i tar removerem.

Ja tam zawsze przed większa robótka glinkuje przynajmniej te miejsca narażone na mocniejszy syf za przednimi kołami, tylna klapę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.