Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ma ktos kosiarke z silnikiem Briggs & Stratton 190cm3 ? Lub cos podobnego ?

 

Uzywam takiej drugi sezon i zastanawiaja mnie obroty... Niby kosi i wszystko ok,ale dzis dorwalem sie do gaznika i maszyna dziala na praktycznie calkiem zamknietej przepustnicy.... jak "dodalem" gazu recznie to obroty 3 razy wyzsze mozna osiagnac... zastanawia mnie czy mozna lekko zwiekszyc obroty ? lepiej by sie kosilo,ale silnik sam ustala obroty,nie ma regulacji recznej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akira Do odtluszczenia IPA a polerujesz twarda strona germana. patryczken16 ja mam ten silnik w kosiarce i jesli sam zwiekszysz obroty to tracisz gwarancje, musi byc tak jak jest ustawione, a w poprzedniej kosiarce jak zaczalem sam tam gmerac to pozniej sie tak rozregulowalo ze jechala na maxymalnych obrotach i rzygala olejem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos kosiarke z silnikiem Briggs & Stratton 190cm3 ? Lub cos podobnego ?

 

Uzywam takiej drugi sezon i zastanawiaja mnie obroty... Niby kosi i wszystko ok,ale dzis dorwalem sie do gaznika i maszyna dziala na praktycznie calkiem zamknietej przepustnicy.... jak "dodalem" gazu recznie to obroty 3 razy wyzsze mozna osiagnac... zastanawia mnie czy mozna lekko zwiekszyc obroty ? lepiej by sie kosilo,ale silnik sam ustala obroty,nie ma regulacji recznej..

Jak najbardziej kiedyś starą kosiarkę tak tuningowałem i bez problemów latała i w sumie lata wciąż jako awaryjna a ma już 10lat,tu chodzi o hałas nic więcej,oczywiście wszystko z umiarem.

Może warto pomyśleć nad cięgnem do regulacji?

W nowej mam Hondowską 160tkę z regulacją i przyznam,że jak trawa niezbyt wysoka i ogarnia bez problemów to zmniejszam obroty,co by sobie po cichutku pyrkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmeczenie materialu :wallbash:

 

[ Dodano: 26 Kwiecień 2012, 22:42 ]

ale jak juz to ja ostatnio uzywalem ironx + VP tar&glue removera i dalo rade bez problemu

 

:)

 

 

 

 

 

Wlasnie bardziej chodzi mi o samego TriXa, porownanie skutecznosci do IronX+jakis Tar Remover :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż jest teraz ładna pogoda jutro planuję wyprać tapicerke w samochodzie. Mam odkurzacz piorący i proszek RM760. Czy muszę używać proszku jako prespreyu i czyscic szczotką i potem zbierac odkurzaczem czy moge robic jak na filmiku :-]

czy boczków

Ile tego proszku dac na 2l wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze, czym wiecej czytam to mniej z tego wszystkiego wiem, otoz kupilem megsa ultimate compand, ale zaczolem czytac o manzernie i teraz sam nie wiem ktora pasta bedzie lepsza?? I jeszcze pytanie odnosnie lakieru na celice, czy jest on trudny do polerowania? dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.