Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wielebny hmm moim zdaniem to za dużo, cleaner + glaze + sealant + wosk

 

IMO nakładać wosk na sealant raczej nie ma sensu... Co do samego wosku DJ Purple Haze dobrze wyciąga głębie.

 

Po drugie jeśli lakier jest skatowany i bez korekty to najlepszy glaze, wosk itp itd za wiele nie pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielebny hmm moim zdaniem to za dużo, cleaner + glaze + Sealant + wosk

 

IMO nakładać wosk na Sealant raczej nie ma sensu... Co do samego wosku DJ Purple Haze dobrze wyciąga głębie.

 

Po drugie jeśli lakier jest skatowany i bez korekty to najlepszy glaze, wosk itp itd za wiele nie pomorze.

 

Czytałem właśnie na tym forum ,że sealant i na to wosk potęguje zjawisko głębi wiec dlatego chce się na to skusić i zobaczyć jak będzie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa Hmm no właśnie tu mam problem raczej Mat jednak na zewnątrz i w komorze silnika (ale nie jestem przekonany na 100%)

Oponki jak wyszły Megsem mi się bardzo podobają

 

Ogólnie na szybko rzuciłem PB NL na same ramiona wycieraczek i czarny plastik pod nimi. Bo to jedyne miejsce nielakierowane na moim aucie :)

 

Angelo a VP TP daje raczej Matowe wykończenie czy błyszczące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy UC megsa można używać z polerką rotacyjną? Jeśli tak to jaki pad do tego środka będzie najlepszy?

 

Można. Co do rodzaju pada, to zależy, jak masz lakier i jaki efekt chcesz osiągnąć...

 

W sumie nie chodzi o moje auto a kolegi który kupił zestaw Megsa w którym jest UC. Auto niedługo idzie na handel i chodzi o "ożywienie lakieru" przed sprzedażą.

 

lepszy będzie średni czy miękki pad ?

 

 

 

A teraz już pytanie o moje auto :)

Lepiej kupić IronX czy Trix ? Czy trix sprawdzi się tak dobrze na felgach jak ironx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 18:50 Pisownia

fernando napisał/a:

Quest napisał/a:

 

Czy UC megsa można używać z polerką rotacyjną? Jeśli tak to jaki pad do tego środka będzie najlepszy?

 

 

Można. Co do rodzaju pada, to zależy, jak masz lakier i jaki efekt chcesz osiągnąć...

 

 

W sumie nie chodzi o moje auto a kolegi który kupił zestaw Megsa w którym jest UC. Auto niedługo idzie na handel i chodzi o "ożywienie lakieru" przed sprzedażą.

 

lepszy będzie średni czy miękki pad ?

 

 

 

A teraz już pytanie o moje auto :)

Lepiej kupić IronX czy Trix ? Czy trix sprawdzi się tak dobrze na felgach jak ironx?

 

Jak na handel, to niech jedzie średnim, na pewno nie zaszkodzi, a efekt przyjdzie szybciej :evil:

Jeśli nie chcesz odczyszczać z asfaltu, to IronX jest lepszy, a TarX to takie 2w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli nie mam zamiaru robić polerki(bo sie na tym nie znam) to jest sens kupowania glinki

 

Zdecydowanie jest sens! Chociaż nie będziesz miał idealnie przygotowanego lakieru, a co za tym idzie, efekt wizualny nie będzie tak dobry, jak mógłby być po profesjonalnie przeprowadzonej korekcie lakieru, to na pewno wosk będzie się lepiej trzymał po glinkowaniu, a i wizualnie auto będzie się ładniej prezentować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kupiłem niedawno audi a3 i chciałem troche o nie zadbać, wiedze mam bardzo małą dopiero się uczę, polerki nie chce robić bo troche mi szkoda samochodu(nie wiem jak to robić), wydaje mi się że facet od ktorego kupiłem samochód go woskował bo jak wrocilem do domu to na czarnych listwach były takie białe smugi a padał deszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 18:50 Pisownia

fernando napisał/a:

Quest napisał/a:

 

Czy UC megsa można używać z polerką rotacyjną? Jeśli tak to jaki pad do tego środka będzie najlepszy?

 

 

Można. Co do rodzaju pada, to zależy, jak masz lakier i jaki efekt chcesz osiągnąć...

 

 

W sumie nie chodzi o moje auto a kolegi który kupił zestaw Megsa w którym jest UC. Auto niedługo idzie na handel i chodzi o "ożywienie lakieru" przed sprzedażą.

 

lepszy będzie średni czy miękki pad ?

 

 

 

A teraz już pytanie o moje auto :)

Lepiej kupić IronX czy Trix ? Czy trix sprawdzi się tak dobrze na felgach jak ironx?

 

Jak na handel, to niech jedzie średnim, na pewno nie zaszkodzi, a efekt przyjdzie szybciej :evil:

Jeśli nie chcesz odczyszczać z asfaltu, to IronX jest lepszy, a TarX to takie 2w1.

 

Do asfaltu mam valetpro i właśnie dlatego zastanawiam się czy warto brać tego trix'a. Chyba zostanę przy ironx.

 

Jak nazywa się ten pendzel z niebieskim włosiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wżarty mocno brud lub osad z klocków hamulcowych w lakier felgi aluminiowej - APC + IronX coś tam pomógł ale dalej zostało trochę syfu w kącie ostrym, a tam palcem nie dochodzę- poratowałem się zielonym korkiem 3m i szmatką - wnęki w feldze są bardzo ciasne, Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanek, koniecznie jeden produkt czy może dwa? ;)

Bo jak jeden, bo perla nie polecam, a drugiego nie miałem.

Jak dwa to CP Dlux oraz VP Trim Glitz.. Miazga. ;)

 

Poleciłbym jeszcze gtechniq C4, ale to mam dopiero od wczoraj, więc nic nie mogę powiedzieć jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trim restorer jest super wydajny i matowy do tego zapach kokosa (aż chce się wypić) a Talos się świeci. Wiec jak kto woli.

 

Muszę uzupełnić glinkę wiec tu pytanie.

BH Medium 200g czy Car Pro żółta + zielona (lekka i ciężka)2x 100g? Ceny podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.