Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SzaKal, czyli biorąc pod uwagę to czego oczekuję, będzie najlepszy?

Bo w 50/50 wygrywa Tripple, o wiele lepiej odnawia kolor. Tylko że on nie ma żadnych drobinek ściernych, wszystko maskuje, więc po usunięciu go z lakieru wróci różowawy odcień, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, czyli biorąc pod uwagę to czego oczekuję, będzie najlepszy?

Bo w 50/50 wygrywa Tripple, o wiele lepiej odnawia kolor. Tylko że on nie ma żadnych drobinek ściernych, wszystko maskuje, więc po usunięciu go z lakieru wróci różowawy odcień, prawda?

 

Możesz jeszcze pojechać tę powierzchnie Megsem UC lub PB SSR1 i na to dowolny cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwszy raz użyłem VP banana wax... warunki to woskowanie na dworzu przy wiaterku, nawoskowalem cale auto i pozniej dopiero ścierałem, ale chyba za dlugo leżał na lakierze ten wosk, skoro troche ciezej sie ścierał co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxior, możesz być niezadowolony, ale żeby nie było widać efektu to nie umiem sobie wyobrazić. Jaka temperatura przy aplikacji ? Gdzie kupiłeś Rainx ?

 

 

tu kupiłem

 

www_mrcleaner_pl allegro

 

[ Dodano: 16 Kwiecień 2012, 23:32 ]

a ja mam pytanko zastosowałem Rain-x i nie wiem... nie jestem zadowolony z efektu powiedzmy wogle żadnej różnicy .

 

jak byś podał więcej szczegółów, to można by określić co zrobiłeś nie tak :o

 

umyłem dokładnie autko :

 

osuszyłem spryskałem szybke i szmatka z micro fibry rozprowadziłem i wytarłem do sucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djmatti91, wszytsko zalezy od twardości lakieru i jego uszkodzeniom. Cięzko odpowiedzieć z góry nie widząc na czym bedziesz pracował. Raz sie sprawdza a raz nie i wtedy trzeba sięgnąc po biały ( cutting) lub po futerko :P

Coś na pewno zdziałasz i jeśli to Twoja 1wsza korekta to będziesz miał Pan banana i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś w jakiś sposób mył/prał wygłuszenie maski w samochodzie? Dokładnie chodzi mi o wygłuszenie w golfie mk3. Z zewnątrz ma czarny materiał, natomiast od wewnątrz jest filc, całość nie jest jakoś zbita i przy kontakcie z wodą po prostu się rozpada, rozkleja itp. Ktoś ma jakiś pomysł na domycie zewnętrznego czarnego materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą z past trzeba dłużej wup[racowywać FG500 czy FF3000? Czy taka sama ilość tych past jest potrzebna do polerowania czy może tnącej więcej? I jak bardzo zwilżyć pad przed polerowaniem, 2 psiknięcia wody z atomizera wyztarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinner, FG500 pracujesz aż do zniknięcia a FF3000 raczej jej nie da się wypracować do zniknięcia ;) Ilości dajesz podobne ale jak już pad nasiąknie FF3000 to już można dawać mniej, hmm ja wodą nigdy nie zwilżam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.