Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Małe dwa pytania do praktyków.

 

Które pady będą lepsze do past Menzerny?

1. Flexipads

2. Lake Country.

 

Lepsze będzie PB Flexipads 75mm żółte czy białe ?

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

 

Ja padami Flexipads nie jestem zachwycony. Żółte jak na wykańczające są całkiem twardawe.

 

Różnice jak w opisach produktów-> Białe pady są naprawdę twarde, a zółte znacznie mniej, poza tym łatwo się uginają, jak to przy finishu. Sam zdecyduj, co dla Ciebie lepsze. ;) Białymi przy FG500 nie pracuje mi się za dobrze (wyrabianie pasty), dużo lepiej jest jak dla mnie choćby przy ABW. Na plus dla Flexipads trwałość.

 

***

 

Czy ktoś zna dobrego lakiernika w Krakowie lub z okolic? Chodzi mi o prawdziwego profesjonalistę. Mam sporo odprysków od kamyczków na masce, a także na przednim zderzaku i te elementy ze względów estetycznych chciałbym oddać do lakierowania. Ceny usług nie grają roli, oczywiście w granicach przyzwoitości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, czas chyba zacząć jeść szpinak :lol:

 

Próbuje dalej...

 

EDIT... dobra już doszedłem o co 5 ... .

 

zamknięcie podobne do tego stosowanego przy farmacji, należy mocno ścisnąć nakrętkę z atomizerem po czym dopiero zaczyna nam popuszczać zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso,

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/menu/dekontaminacja/odsmolenie/valet-pro-citrus-tar-glue-remover-500ml-98.html

 

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/menu/dekontaminacja/odsmolenie/autobrite-tar-adhesive-and-glue-remover-5l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Poorboy's World Bug Squash będzie dobrym wyborem do smoły i owadów? Na zagranicznych forach znalazłem ciekawe recenzje, a tutaj raczej o tym produkcie cicho. Brać czy nie ?

 

Bardzo słaby produkt według mnie. Ani robaków, tymbardziej smoły nie ruszył :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.